Başvurular

Sivas Bilim Üniversitesi 3 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu 2022

Sivas Bilim Üniversitesi 3 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Sivas Bilim Üniversitesi 3 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Sivas Bilim Üniversitesi 3 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sivas Bilim Üniversitesi 3 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu

Sivas Bilim Üniversite Sözleşmeli Memur Alımı

Sivas Bilim Üniversitesi aracılığıyla kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilanlara göre Sivas Bilim Üniversitesi bünyesine Sözleşmeli nitelikte kamu personellerinin istihdam edileceği bilgisi verildi. 3 kişilik alım yapılacaktır.

Alımı yapılacak personellerin 2 farklı nitelikte olduğu ve alım 3 kişi olarak yapılacak. Alımı yapılacak unvanlar ise 1 programcı ve 2 Sistem programcısı olmak üzere toplamda 3 personelinin alınacağı bilgisi verildi.

Özel Şartlar Nelerdir

Programcı: YDS sınavından gerekli puanı alma, web teknolojilerine hakim ve işinde uzman olma, tercihen veri tabanı sistemleri ile ilgili iyi düzeyde bilgiye sahip olma ve programcılık ile alakalı diğer şartları taşımak gerekmektedir.

Mezuniyet şartı olarak bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, istatistik ve matematik bölümü lisans programlarında birinden lisans mezunu olmak gerekiyor.

Sistem Programcısı: mezuniyet şartı olarak adayların bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, istatistik ve matematik bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak yahut bu yabancı ülkelerden mezun olan adaylar için denklik belgeleri gerekiyor.

Başvuru Nasıl Tamamlanır

Başvuruda gerekli belgelerin şahsen müracaatların Yenişehir Mahallesi, Kardeşler Caddesi No:7/1 Merkez/SİVAS adresine yahut posta yolu ile yapılması yolu ile yapıla bilecek olup farklı yollardan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular bu ilan yayınlandıktan 30 gün içinde başvurular gerçekleştirile bilecek olup en geç müracaatların 5 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu