Başvurular

Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları 2022

Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları

İŞKUR üzerinde personel alımları yayınlanmaya sürdürmekte. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Sıtkı Koçman Üniversitesine personel ve güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 3 erkek güvenlik görevlisi, 1 erkek teknisyen, 5 bay bayan temizlik görevlisi, 3 erkek temizlik görevlisi olacak biçimde kadro dağılımı yapılacaktır.

Devlet Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular Sıtkı Koçman Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen istediğimiz belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar bu ilana başvurular resmi gazete iş ilanları kapsamı içinde yayına girdiği tarih itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 15 gün içinde gösterilen biçimde yapılacaktır.

Memur Başvuru Şartları

Üniversite kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar için adaylarda şartlar aranıyor olup, bu şartlar ise;

Güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapacak adaylar için özel güvenlik ve koruma programından ön lisans mezunu olması, KPSS sınavına girmiş olma, güvenlik görevlisi kartına sahip olma, vardiyalı çalışmasına engel hali bulunmama ve 30 yaşını doldurmamış olma,

Teknisyen alımı için inşaat teknolojisi bölümü lise mezunu olma, KPSS sınavına girmiş olma, B sınıf ehliyete sahip olma, 40 yaşını tamamlamamış olma şartı aranıyor.

Temizlik görevlisi alımı için adayların iç ve dış mekanlarda çalışmasına engel hali bulunmaması, 30 yaşını tamamlamış olmama şartları aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar genel şartları tutuyorsa Muğla şehrinde bulunan üniversite adresine başvuru yapması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu