Müşteri Hizmetleri

Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sisal Şans çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sisal Şans müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sisal Şans şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sisal Şans müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sisal Şans Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin şans oyunları platformu olarak anılan Sisal şans, şans oyunlarını seven herkesin tercih ettiği ve bi hayli popüler olan bir platformdur. Milli piyango bileti satın alırken Süper loto, on numara, Şans topu ve birbirinden farklı oyunları oynayabileceğiniz ve sorumlu oyun politikasının benimsendiği Türkiye’nin popüler şans oyunları sitesidir. Milli piyangonun tecrübe ve geleneklerini koruyarak arkasına alan şans oyunları platformu olarak hizmet sunan bu firma ile keyifli bir vakit geçirebilir ve şans oyunları hususunda dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak dilediğiniz biçimde hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası 7/24 aktiftir.

Sisal Şans çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sisal Şans Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri, müşterilerin siparişleriyle alakalı soru ve isteklerine kısa bir sürede yanıt veren bir iletişim numarasıdır. Bu şirketin müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin tüm üyelerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Gece ve gündüz olmak üzere her saat başı müşteri hizmetlerini arayan bireylerin tümüne yanıt veren ve şans oyunları, kazı kazan ve milli piyango bileti satın alma gibi işlemlerinde onlara destek sunan Sisal şans müşteri hizmetleri numarasını arayarak etkili bir iletişim kurabilirsiniz. 08503902929 nolu iletişim numarası şirketin müşteri hizmetleri numarasıdır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sisal Şans müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sisal Şans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için müşteri hizmetleri direkt bağlanma seçeneğini seçebilirsiniz. Direkt bağlanma seçeneğiyle işlemlerinizi daha iyi yönetebilir ve daha kolay halledebilirsiniz. Direkt bağlanmak için 0850 390 29 29 nolu müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarasını arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sisal Şans müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sisal Şans Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Şikayet hattı, her türlü şikayet anında arayıp ulaşabileceğiniz mühim bir numaradır. Online sistemde yapabileceğiniz tüm işlemleri müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz. Aynı biçimde olumsuz bir durumla karşılaşmanız durumunda da şirketin online adresinden şikayet formunu doldurarak iletebilirsiniz. Güler yüzlü ekipten oluşan müşteri hizmetleri şikayet hattında, 7 24 kesintisiz hizmet sunulmaktadır. 0850 390 29 29 numaralı hattı aradığınızda müşteri hizmetleri tüm poblemlerinıza rahatlıkla çözüm üretir. Bunun yanında yaptığınız işlemleri gönül rahatlığıyla yapabilir ve online sitede daha iyi vakit geçirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sisal Şans müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sisal Şans şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sisal Şans Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 390 29 29

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sisal Şans çağrı merkezi numarasına 0850 390 29 29 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırım A.Ş.
Adres : Mecidiyeköy Trump Towers Kule 2 Kat : 8 Şişli / İstanbul
Telefon : 08503902929

Arama Kelimeleri: Sisal Şans iletişim bilgileri, Sisal Şans telefon no, Sisal Şans irtibat tel, Sisal Şans canlı destek, Sisal Şans müşteri temsilcisi, Sisal Şans şikayet hattı, Sisal Şans müşteri hizmetleri numarası, Sisal Şans çağrı merkezi numarası, Sisal Şans iletişim numarası, Sisal Şans çağrı merkezi, Sisal Şans müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu