Müşteri Hizmetleri

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sırma çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sırma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sırma şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sırma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sırma Çağrı Merkezi Numarası

Devamlı tüketmemiz gereken su bizler için bi hayli mühimdir. Temiz, mikropsuz, ph değeri yüksek, içimi yumuşak, kokusuz mis gibi suyu tüketmek bi hayli mühimdir. Günde en az 2 litre su içmemiz gerektiği hususunda doktorlar bizleri uyarmaktadır. Vücudumuz için en doğal ihtiyaç olan suyu alırken de bi hayli dikkatli olmalıyız. Sırma, Türkiye’nin doğal kaynak suyu ve mineralli su kaynaklarına sahip bir markadır. Türkiye’de çoğu ilde şubeleri bulunmaktadır. 81 ilde 640 noktada bayileri bulunmaktadır. Evinize veya iş yerinize kapıya kadar su taşıma hizmeti almak için size yakın bayiyi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kaynağından su içmek isteyenler bu markaya güvenebilirler. Birçok market veya büfelerde farklı boyutlardaki sulara rastlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için çağrı merkezlerini arayabilir ve müşteri temsilcileri ile görüşme uygulayabilirsiniz.

Sırma çağrı merkezi numarası 444 34 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sırma Müşteri Hizmetleri Numarası

Sırma su bir çok belgelere sahiptir. ISO 9001, TSE Covid 19, Helal Belgesi, FSSC belgesi, TSE 9130, TSE 266 kalite belgelerine sahiptir. Sularını Sakarya Sapanca, Bursa Uludağ, Aydın Karacasu, Burdur Eynazlı’da bulunan doğal su kaynaklarından edinerek tesislerinde el değmeden hazırlamaktadır. Pet şişe, cam şişe ve damacanalara sular konularak bir çok bölgelere ulaştırılmaktadır. Sudan başka maden suyu, limonata ve düşük kalorili fonksiyonel içecek çeşitleriyle de sizlerin yanındadır. Maden suyu sade, limonlu, elmalı, mandalina, mango, ananas, çilek, vişne, nar, karpuz gibi çeşitlere sahiptir. Mis gibi limonatalardan alarak da yemeklerin yanında veya pasta börek gibi yiyeceklerin yanında tüketebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sırma müşteri hizmetleri numarası 444 34 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sırma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sırma su ile direkt bağlantı kurarak sipariş oluşturmanız olabilecekdür. 444 34 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 90 90 numarası da müşteriler için oluşturulmuştur. Sabit telefon numarasını arayarak bağlantı kurmak isteyen bireyler 0 216 544 27 00 numaradan iletişime geçebilirler. Mail gönderecek olan bireyler [email protected] mail adresini tercih ederek yazılı mesaj gönderebilirler.

Sırma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sırma Şikayet Hattı

Sırma su, maden suyu, limonata veya diğer ürünlerle alakalı şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak şikayetçi olabilirler. Müşteri tatminiyetine önem veren firma yapılan şikayetleri de en kısa bir sürede gidermektedir.

Sırma şikayet hattı 444 34 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sırma müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sırma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 34 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sırma çağrı merkezi numarasına 444 34 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

SIRMAGRUP İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Çağrı Merkezi Numarası : 444 34 00

Müşteri Destek Hattı : 0 850 222 90 90

İletişim No : 0 216 544 27 00

İrtibat Hattı : 0 216 340 58 79

E Posta Adresi : [email protected]

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:3, Büyükhanlı Plaza B / Blok K: 11 34750 Ataşehir / İstanbul

Arama Kelimeleri: Sırma iletişim bilgileri, Sırma telefon no, Sırma irtibat tel, Sırma canlı destek, Sırma müşteri temsilcisi, Sırma şikayet hattı, Sırma müşteri hizmetleri numarası, Sırma çağrı merkezi numarası, Sırma iletişim numarası, Sırma çağrı merkezi, Sırma müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu