Müşteri Hizmetleri

Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Sıra Sende Türkiye, TRT1 ekranlarında yayına giren bir müzik yarışma programıdır. Program, 2017 senesinin Temmuz ayından bu yana ekranlarda seyredenleri ile buluşmaktadır. Oldukça neşeli ve seyredenlerine müzik ziyafeti veren Sıra Sende Türkiye programında birbirinden ünlü jüri üyeleri yer alıyor. Programın jürisinde bulunan ünlü isimler; Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk. Programın sunuculuğunu ise Uraz Kaygılaroğlu yapmaktadır.

Sıra Sende Türkiye programında her hafta 16 yeni yarışmacı eklenmektedir. Her hafta haftanın birincisi seçilen programda programın son haftasında da 10 haftanın birincileri yarışacak ve birinci olan yarışmacıya toplam 200.000 TL para ödülü verilmektedir.

Sıra Sende Türkiye programına katılabilmek için bir başvuru formu ve whatsapp başvuru numarası bulunmaktadır. Yarışmaya başvuru formunu doldurarak yahut Whatsapp üzerinden basit bir şekilde başvuru uygulayabilirsiniz.

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu

Sıra Sende Türkiye Whatsapp İletişim Numarası
0532 274 78 59

Arama Kelimeleri: sıra sende türkiye iletişim bilgileri, sıra sende türkiye telefon no, sıra sende türkiye irtibat tel, sıra sende türkiye canlı destek, sıra sende türkiye müşteri temsilcisi, sıra sende türkiye şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu