Müşteri Hizmetleri

Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simfer çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Simfer müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1977 senesinde başlamış olduğu hizmetler ile Simfer ilk olarak katı yakıt sobası üretimi ile çalışmalarını başlatmıştır. 1997 senesinde ise pişirici grubuna adım atarak üretimlerini bu yönde devam ettirmiştir. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla sektöre değişik bir soluk getirmeyi başarmıştır. Özellikle her çalışmasında tüketici gereksinimlerini göz önünde bulundurarak beklentilerin karşılanmasını sağlayan markalar içinde bulunmaktadır.

Simfer Çağrı Merkezi Numarası

40 yılı aşkın süredir bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile dünya çapında tercih edilen markalar içinde bulunmaktadır. ARGE çalışmaları özellikle yapılan üretimlerin geliştirilmesi ve tüketici beklentilerinin karşılanabilmesi için en uygun biçimde üretimlerin yapılmasını sağlamaktadır. Marka aralıksız biçimde yapmış olduğu araştırmalar aracılığıyla hizmet vermiş olduğu sektörde öncü markalar içinde bulunmaktadır. Yurtiçi olduğu kadar yurtdışı pazarında da mühim rol oynamaktadır. Kalite standartlarını yükselterek özellikle pişirici ürünler grubunda yüksek kalitede üretimleri ile göze çarpmaktadır.

Simfer Tarihi

  • 1977 senesinde Türkiye merkezi olarak başlatmış olduğu çalışmalarıyla katı yakıt sobası üretiminde patentli ürünler hazırlamıştır.
  • 1997 senesinde pişirici grubuna geçiş yaparak yüksek teknolojiden faydalanmış olduğu cihazlar ile bu alanda özellikle tüketicilerin ve kullanıcıların isteklerini karşılayacak ürün alternatiflerini piyasaya sunmuştur. Yapmış olduğu tasarımlarda yenilikçi anlayışıyla dikkat çekmiştir.
  • 2004 senesinde ankastre ürün üretimi ile piyasada yer almıştır. Hizmete başladığı ilk günden ibu yana Simfer tarihi boyunca yapmış olduğu her çalışmada özellikle kullanıcıların beklentilerini karşılayacak biçimde teknolojiden yararlanarak en iyi ürün alternatiflerini piyasaya sunmaya devam etmektedir.
  • 2013 yılına gelindiğinde 215.000 metrekarelik bir alana sahip olarak fabrikası içinde üretimlerini devam ettirmektedir. Oldukça büyük bir alana sahip olan marka yenilikçi yaklaşımlarıyla ısıtıcı üretimlerini farklı şekillerde ve farklı imkanlar sağlayacak biçimde daha da ilerletmeye devam etmektedir.
  • 2015 senesinde ticari soğutucu ve derin dondurucu üretimine başlamıştır.
  • 2016 yılına gelindiğinde Türkiye’nin öncü markaları içinde yer alarak 146 ülkede ihracat çalışmasıyla ürünlerini piyasaya sunmaya devam etmiştir.
  • 2017 senesinde hizmete başladığı ilk günden ibu yana yapmış olduğu çalışmalar ile 40 yaşını kutlayarak geniş hizmet alanı daha da ilerletmeye devam etmektedir.

Simfer Müşteri Hizmetleri Numarası

41 senedir sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan Simfer müşteri hizmetleri her geçen gün gelişmeye devam ederek birbirinden farklı cihazlar ile özellikle hizmet alanında kullanıcıların beklentilerini karşılanmasını sağlamaktadır. Çevre dostu ve özellikle topluma hassas bir biçimde yapmış olduğu üretimleri ile Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşunun içinde bulunmaktadır. Günümüzde gelmiş olduğu noktayla özellikle rakiplerini geride bırakarak hizmet vermektedir.

Simfer çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Simfer ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Simfer ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 201 03 52

Arama Kelimeleri: simfer çağrı merkezi, simfer iletişim, simfer müşteri hizmetleri, simfer müşteri hizmetleri numarası, simfer telefon numarası, simfer irtibat tel, simfer şikayet, simfer şikayet var, simfer mail adresi, simfer çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu