Müşteri Hizmetleri

Şikayetvar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şikayetvar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Şikayetvar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Şikayetvar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Şikayetvar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şikayetvar çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Şikayetvar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şikayetvar şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Şikayetvar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Şikayet var, 2001 senesinde kurulmuştur. Ülkemizin en büyük ve ilk kurulan şikayet platformudur. Şikayetvar’ın Ankara, İstanbul ve Sivas’ta ofislerı bulunmaktadır. Şikayetvar’da kullanıcılar markalar, bireyler yahut kurumlar ile ilgili yaşadığı sorunlara yönelik şikayette bulunabilirler. Şikayetvar tamamen tarafsız politikası ile hizmet vermektedir. Şikayet edilen taraf ile şikayet eden taraf içinde ara buluculukta yapmaktadır.

Şikayetvar Çağrı Merkezi Numarası

Şikayetvar’ın son verilerine göre toplamda 1.5 milyonu aşkın üyesi bulunmaktadır. Yıllık 30 milyonu aşkın ziyaretçi Şikayetvar’ı ziyaret etmektedir. Yurdumuzda ileri gelen markalardan toplam 1500’ü aşkın markanın resmi temsilcileri Şikayetvar üzerinden hizmet vermektedir.

Şikayetvar’ın destek alabilmeniz için herhangi bir şikayetvar çağrı merkezi numarası iletişim telefon hattı bulunmaktadır. Bu numara üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Bin sekiz yüzden fazla kurumsal üyesi bunun bunun yanında toplamda beş milyona yaklaşan bireysel üyesi bulunmaktadır. Aylık ortalama on beş milyon ziyaretçi ve ortalama seksen milyon sayfa görüntüleme alan şikayetvar haliyle bi hayli büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Şikayetvar ile alakalı bir çok iletişim kanalı bulunmaktadır. Bu iletişim kanallarını tercih ederek aktarmak istediğini konuları rahatlıkla iletebilirsiniz. İlgili numara üzerinden görüşeceğiniz temsilciye şikayet veya bilgi alma hususunda danışabilirsiniz.

Şikayetvar Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüketicilerin markalar ile ilgili şikayetlerine çözüm aradığı bir yapıda olan site gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Alışveriş öncesi diğer tüketici yorumlarını okuyabilme olanağı sunan site kullanıcılar aracılığıyla bi hayli tercih edilmektedir. Referans sitesi durumuna gelen takipçilerin fikir alma hususunda başvurduğu bir sistemdir. Satın alma öncesi markalar ile ilgili inceleme yapan bireylerin genelde giriş yaparak bilgi aldığı bir konumdadır. Oldukça fazla müşteri kitlesine hitap eden platform şikayetvar müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilme olanağı sağlamaktadır.

Şikayetvar Şikayet Hattı

Markaların ise müşterilerini geri kazanmak adına bu sistemden giriş yapabilme olanağı sağlamaktadır. Yeni müşteriler edinmek ve marka saygınlığını korumak adına şirketlerin giriş yapabildiği ve alakalı hesaplarını yönetebildiği bunun bunun yanında müşterilerin şikayetlerine çözüm ürettiği aracı bir yer durumuna gelen şikayetvar bi hayli rağbet görmektedir. Tarafsız ve güvenilir olma hususunda hassasiyet gösteren site takipçiler aracılığıyla tercih edilmektedir. Müşteri ile marka içinde köprü görevi gören yapıda yer alıyor. Türkiye’nin ilk şikayet platformu olarak çalışmalarına devam eden site gün geçtikçe gelişimine devam etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan şikayetvar müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Şikayetvarşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şikayetvar Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

0 312 219 40 04

Saat 8:30 ile 18:00 içinde hizmet veren şikayetvar şikayet hattı ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

[email protected]

Şikayetvar e posta adresini tercih ederek görüş, öneri ve isteklerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Şikayetvar Yardım Merkezi

Şikayetvar’ın kurumsal firmalar için iletişim formu bulunmaktadır. Aşağıdaki linki tıklayarak iletişim formuna varabilirsiniz.

Şikayetvar Kurumsal İletişim Formu

Arama Kelimeleri: Şikayetvar müşteri hizmetleri numarası, şikayetvar çağrı merkezi numarası, şikayetvar şikayet hattı, şikayetvar irtibat telefon numarası, şikayetvar irtibat tel, şikayetvar çağrı merkezi, şikayetvar müşteri temsilcisi, şikayetvar müşteri hizmetleri, şikayetvar şikayet numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu