Başvurular

Siirt Lineer çinko Fabrikası iş başvurusu

Siirt Lineer çinko Fabrikası iş başvurusu, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Siirt çinko fabrikası iş başvurusu ile ilgili detay vermek istedik.. Siirt çinko fabrikası iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Siirt Lineer çinko Fabrikası iş başvurusu

Siirt çinko fabrikası iş başvurusu, Siirt çinko fabrikası işçi alımları başladı, Siirt çinko fabrikası son durumu ve işçi alımı ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulacaksınız. Ülkemizin ilk çinko izabe tesisi Siirt’te kuruluyor. İnşaat tamamlanma aşamasına geldi ve makinalar kurulmaya başlandı.

Siirt’te Türk ve Arap sermaye ortaklığı ile ilk çinko izabe tesisinde sona doğru geliniyor. Son aşamalarının tamamlanması devam eden inşaatta üretime geçildiğinde toplamda 3000 kişi istihdam edilecek. İstihdamın bunun yanında bu tesis 250 milyon dolar seneler ekonomimize katkıda bulunacaktır.

Siirt Çinko Fabrikası

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay: “Bu yatırımı bir fabrika olarak görmeyin, bu anahtardır. Firma bu yatırımlarla sınırlı kalmayacak başka yatırımları da buraya çekecek” “Türkiye’nin artık her tarafı her türlü yatırım yapmaya uygun duruma geldi. Artık önümüzde terör diye bir sorun yok” açıklamasında bulundu.

Siirt çinko fabrikası yalnızca ülke ekonomisine katkı sağlamakla yetinmeyip bunun yanı sıra bölge halkının kalkınmasına da destek yarayacaktır. Bu tesis hem ülkemiz hem de Siirt ilimiz için büyük bir adımdır. Siirt yatırıma müsait her anlamda zenginliklerle dolu eşsiz illerimizden biridir.

Siirt Çinko Fabrikası İş Başvurusu

Siirt çinko fabrikası işçi alımı ve iş başvurusu ile ilgili da bilgi veren Prof.Dr. Aktay mart ayı sonunda şuan için 350 birinin belirlenerek işe alınacağını dile getirdi. Çinko fabrikasına işçi olarak alınan bu bireylerin ilk kez 2 aylık bir eğitim görecekleri ve başarılı bulunan personellerin iş başı yapacağını dile getirdi.

Konuşmalarında işe alımların ve iş başvurularının başladığını söyleyen Aktay iş başvurusu ile ilgili çok fazla detay vermezken başvuruların inşaatın sürdüğü bölgeden yapıldığını düşünmekteyiz. Önemle belirtmek istedik ki Siirt çinko fabrikası iş başvuru formu yoktur, halen işçi ve personel alımlarının nasıl gerçekleşeceği ile ilgili detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu