Müşteri Hizmetleri

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortam.net çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sigortam.net şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sigortam.net müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sigortam.net, 2001 senesinin Mart ayında faaliyetlerine başlamış olan sigortacılık hizmetleri veren özel kuruluştur. Online ve telefon üzerinden yurdumuzda ilk sigortacılık işlemleri yapan firma, sigorta karşı karşıya geldirması ve sigorta satışı alanında sektörünün öncüsü olmuş durumdadır. Sigortam.net şimdiye kadar 5 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet vermiştir.

Sigortam.net; kasko, trafik, sağlık, konut, DASK, yıllık hayat, seyehat, BES gibi alanlarda sigortacılık hizmeti vermektedir. Yurdumuzda bulunan hemen hemen tüm sigorta şirketleri ile ortaklaşa çalışan Sigortam.net’te siteye özel indirimli teklifler alabilir, tek tıkla sigorta alımı uygulayabilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi Numarası

Sahip olduğumuz ürünler ve varlıklar her zaman bizler için kıymetli olmuşlardır. Çalışmalarımızın ve emeklerimizin karşılığı olan varlığımızı kaybetmemiz yahuthut başına zarar gelmesi insanları üzebilecek bir etken olacaktır. Doğal afetler, yangınlar, insan etkileri ile yaşanan bazı zararlar eşyalarımıza ve mallarımıza zarar verebilmektedir. Bu noktada insanlığın ortaya koyduğı bir kavram olan sigorta bi hayli özen kazanmıştır. Sigorta kelime manası olarak önceden ödenen bir tutar karşılığında ileriki zaman adına bir mala gelecek zararı gidermek için yapılan anlaşmadir. Günümüzde ise sigortacılık bi hayli mühim ve büyük bir sektör olarak bilinmektedir. Sigortam.net çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sigortam.net aşağı yukarı her alanda hizmet veren bir sigortacılık şirketidir. 2000 senesinde kurulan firmamız, bir yıl ardından resmi olarak sektöre giriş yapmıştır. Türkiye üzerindeki sigorta şirketleri içinde karşı karşıya geldirma ve fiyat bilgilendirmesi hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin yanında çevrimiçi sigorta satışı da gerçekleştirmektedir.  Her zaman girişimci bir ruhla hizmet veren firmamız, Türkiye üzerinde ilk çevrimiçi ve telefon üzerinden sigorta hizmeti veren şirket olmuştur. Dünya üzerinde de ilkler içinde yerini almıştır. Verdiği hizmetleri kaliteli ve standart bir hale getirebilmek adına üyelerine çağrı merkezi hizmeti sağlamaktadır. Kullanıcıların isteklerini, isteklerini ve düşüncelerini iletebilmesi adına bu servis uzman ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. 444 24 00 numaralarını tuşlayarak çağrı merkezi servisine kolay bir biçimde bağlanabilirsiniz.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirketimiz her zaman teknolojik ilerlemeler ve gelişmelerin ışığında hizmetlerini ilerletmektedir. Bu noktada geliştirdiği ve sunduğu hizmetlerin müşteriler tarafında oluşan geri dönüşünü bi hayli önemsemektedir. Müşteri hizmetleri servisi sigortam.net için bi hayli büyük bir önem taşımaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili geri dönüşlerinizi bizlere iletebilmeniz için yukarıda dile getirdiğimiz telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sigortam.netmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi üyelerine bir çok hizmeti sağlamaktadır. Satın alım ve karşı karşıya geldirma işlemlerini dışında müşterilerin talep ve poblemlerina karşılık vermektedir. Müşteri hizmetlerine bi hayli hızlı ve direkt bağlanabilmeniz adına 444 24 00 numaralı telefon hattına varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sigortam.net müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sigortam.net Şikayet Hattı

Şirketimizın sağladığı hizmetleri kullanırken karşı karşıya geldiğınız poblemleri etkili ve bi hayli hızlı bir biçimde ortadan kaldırabilmeniz adına şikayet hattı servisimiz aktiftir. Yukarıda gösterilen telefon numarası ile bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sigortam.net müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sigortam.netşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Sigortam.net Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 250 76 00
E-posta: sigortam@sigortam.net
Faks: 0 850 219 91 00

Sigortam.net’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ödeme esnasında yaşadığınız poblemleri belirtebilir, sigorta karşı karşıya geldirma sayfasında karşı karşıya geldiğınız teknik problemler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 24 00

0850 250 2400

Arama Kelimeleri: sigortam.net iletişim bilgileri, sigortam.net telefon no, sigortam.net irtibat tel, sigortam.net canlı destek, sigortam.net müşteri temsilcisi, sigortam.net şikayet hattı, sigortam.net müşteri hizmetleri numarası, sigortam.net çağrı merkezi numarası, sigortam.net iletişim numarası, sigortam.net çağrı merkezi, sigortam.net müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu