Müşteri Hizmetleri

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortaladım çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sigortaladım şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sigortaladım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sigortaladım Çağrı Merkezi Numarası

2016 senesinde İstanbul merkezli kurulan bir firma olan Sigortaladım, üyelerinin gereksinimi olan en uygun sigorta teklifini, çağrı merkezi kanalları üzerinden ve online biçimde, karşı karşıya geldirmalı olarak sunan; seçilen ürünün pratik, bi hayli hızlı ve güvenli bir biçimde satın alınmasını sağlayan bir platformdur. Platform aracılığıyla, sağlık, kasko ve trafik sigortaları başta olmak üzere müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünler sunulurken daima doğru bilgi sağlama misyonuyla tarafsızlık ve şeffaflık ilkeleriyle hareket edilmektedir. Firmanın hizmet alanlarına ilişkin bilgi almak için çağrı merkezi numarası olan 444 9 832’den iletişim sağlanabilir.

Sigortaladım çağrı merkezi numarası 444 9 832 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sigortaladım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve mühim markalarını bir araya getiren platform, bireysel ve kurumsal müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm olanaklarını seferber etmektedir. Şirketin kuvvetli ortaklık yapısı içinde; Almanya merkezli TÜV SÜD, Türkiye’nin ileri gelen ve hatırı sayılır şirketlerinden Doğuş Grubu ve Londra merkezli dünyanın en büyük fon şirketlerinden Bridgepoint bulunmaktadır. Platform aracılığıyla, sektörde bulunan firmaların teklif ve çözümleri, en son teknolojik alt yapı sektördeki deneyimle birleştirilerek; tarafsız bir biçimde ve karşı karşıya geldirmalı olarak değerlendirilmektedir. Sektördeki firmaların hizmetlerine yönelik herhangi bir soru işareti oluştuğunda müşteri hizmetleri numarası olan 444 9 832’den alakalılerle iletişime geçilebilir.

Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası 444 9 832 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sigortaladım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sigorta firmaları, hizmetleri ve fiyat aralıklarına ilişkin bilgi almak için tercih edilen ve giriş yapılan platform, sigorta kapsamı içinde bulunan hususlara ilişkin de ayrıntılı ayrıntılı bilgi aktarmaktedir. Bu bilgiler ışığında, müşteri kendine en uygun olan sigorta çeşidine karar vermekte; böylece mühim bir analiz sonucu alınan karardan ötürü, müşteri kendini bi hayli güvende ve huzurlu hissetmektedir. Sigortaya özgü bir hususta kapsamlı bilgi edinmek için yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak alakalılerden yeterli bilgi edinilebilir.

Sigortaladım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 9 832 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sigortaladım Şikayet Hattı

Kurumsal ve değişime açık bir yönetim anlayışına sahip firma, hizmet verdiği tüm alanlarda, müşteri tatminiyetini ön planda tutmuş ve bu yönde her geçen gün kendini yenileyici adımlar atmıştır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan rahatlıkla alakalısine iletilebilir.

Sigortaladım şikayet hattı 444 9 832 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sigortaladım müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sigortaladım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 9 832

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sigortaladım çağrı merkezi numarasına 444 9 832 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No: 21 Seba Ofis Bulvar B Blok 34396 Sarıyer / İstanbul

Telefon Numarası : 0212 335 01 00

Fax İrtibat Hattı : 0212 335 01 99

Müşteri Hizmetleri Tel No : 444 9 832
0212 952 67 00
0212 952 67 10
0212 953 79 09

Arama Kelimeleri: Sigortaladım iletişim bilgileri, Sigortaladım telefon no, Sigortaladım irtibat tel, Sigortaladım canlı destek, Sigortaladım müşteri temsilcisi, Sigortaladım şikayet hattı, Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası, Sigortaladım çağrı merkezi numarası, Sigortaladım iletişim numarası, Sigortaladım çağrı merkezi, Sigortaladım müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu