Gündem

SIFIR FAIZLE SIFIR KM TAKSITLE RENAULT MEGANE KAMPANYASI GÜNCEL

SIFIR FAIZLE SIFIR KM TAKSITLE RENAULT MEGANE KAMPANYASI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde SIFIR FAIZLE SIFIR KM TAKSITLE RENAULT MEGANE KAMPANYASI ile ilgili bilgi aktaracağız. SIFIR FAIZLE SIFIR KM TAKSITLE RENAULT MEGANE KAMPANYASI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

SIFIR FAIZLE SIFIR KM TAKSITLE RENAULT MEGANE KAMPANYASI

Megane 2021 Kampanyası

Anlaşmalı finans kuruluşları aracılığıyla sağlanan kredi desteğiyle Renault, yeni Megane modeline özel olarak hazırladığı sıfır araç kampanyaları ile siz değerli okurlarımıza özel bir kampanya sunmaya sürdürmekte.
Renault Finans aracılığıyla sunulan iki farklı kampanyanın detaylarını siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. 2021 Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 beygir motor özelliğinde geçerli olacak kampanya çerçevesinde faizsiz kredi desteğinden faydalanabilirsiniz. İşte, detaylar…

Taksitle Megane Sedan Kampanyası

  • Satışa sunulan model: 2021 Model Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg
  • Peşin Satış Tutarı: 226.900 TL
  • Peşinat Bedeli: 166.900 TL
  • Faizsiz Kredi Tutarı: 60.000 TL
  • Aylık Ödeme Tutarı: 5.067 TL
  • Taksit Sayısı: 12 Ay

Kredi koşulları çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanarak taksitle Megane sahibi olmak isteyenler için 12 ay vade seçeneğinde geçerli olacak olan 60.000 TL faizsiz kredi kampanyasıyla ayda 5.067 TL taksitle yenilikçi teknolojinin önemli markalarından birisi olan Renault Megane aracına sahip olabilirsiniz.
Yeni Megane turbo benzinli son derece kuvvetli, 140 beygirlik motor özelliğiyle satışa sunulmaktadır. Son derece başarılı bir motora sahip olan bu araç hem performans hem de donanım yönünden ülkemizin en fazla tutulan aracıdır.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu