Müşteri Hizmetleri

Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Siberalem.com, 2000 senesinde kurulmuş, uzun zamandan beri faaliyetlerini sürdüren arkadaşlık sitesidir. Kurulduğu günden bu yana yüz binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Genel olarak bir sosyal ağ platformu gibi görünen Siberalem, tamamen ücretsiz bir hizmettir.

Siberalem.com’da kullanıcılar kişisel detaylarını profillerine yazmaktadır. Herhangi biri ile sohbet etmek isteyen kullanıcıların Siberalem.com’a üye olması gerekmektedir. Beğen yahut reddet butonlarıyla kullanıcılar birbirlerini beğendiklerinde sohbet başlar. Siberalem’de başlayan sonu mutlulukla devam eden bir çok mutluluk öyküsü bulunmaktadır.

Siberalem.com’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 02.00 içinde iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla üyelik oluşturma, üye girişi poblemleri, üyelik paketleri ile ilgili soru ve sorunlar, bir kullanıcıdan duyulan hastalık, site ve profil kullanımı hakkında bilgi arayan yardım alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Siberalem.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 252 94 49

Arama Kelimeleri: siberalem.com iletişim bilgileri, siberalem.com telefon no, siberalem.com irtibat tel, siberalem.com canlı destek, siberalem.com müşteri temsilcisi, siberalem.com şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu