Müşteri Hizmetleri

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası yazımızın detayları..

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Show Radyo

1992 senesinde kurulan ilk özel radyolardan Show Radyo halen daha yayınlarına başarılı bir biçimde devam etmektedir. Birçok alanda başarılara imza atan Show Radyo çeşitli kurumlar aracılığıyla da ödüllendirilmiştir.

Müzik Radyosu

Ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan Show Radyo en güncel şarkıları yayınlayarak takipçilerinin beğenisini almaktadır. Bu bağlamda haftanın ve ayın en fazla dinlenilen müziklerini de sıralayan Show Radyo bu sayede tam anlamıyla ülkenin nabzını tutmaktadır.

Dijital Medya Kullanımı

Show Radyo dijital medya organlarını en iyi kullanan radyolar içinde bulunmaktadır. öyle ki hem radyo frekansından hem de internet sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden yayınlar yapmaktadır. Bunun yanında bir çok kimseye ulaşılabilmesi olabilecek olmaktadır. Ayrıca yayınlamış oldukları dergi ve gazeteler ile de radyo takipçilerine bi hayli etkili sunumlar gerçekleştirilmektedir. Bunların bunun yanında sosyal platform hesaplarını da etkin bir biçimde kullanan Show Radyo tüm dünya çapından takip edilebilmektedir.

En Sıkı Takip Edilen Programlar

Çeşitli kurumlar aracılığıyla yapılan araştırmalar neticesinde Show Radyo’nun en sıkı takip edilen programları yapan radyo kanalı olduğu tespit edilmiştir. Bunun bunun yanında bu ilk 5 program içinde 4 tanesinin Show Radyo’ya ait olduğu tespit edilmiştir. Bu ise gerçekten fazla iyi bir istatistik olmaktadır.

Komedi Programları

Show Radyo yalnızca müzik alanında değil bunun yanı sıra da komedi programları alanında da adından söz ettirmektedir. Bu bağlamda Matrax, Nihatla Sivrisinek, Zekirdek gibi çeşitli programlar büyük beğeni almaktadır.

Ayrıca ülkemizin bir çok noktasından yayın yapabilen Show Radyo her geçen gün dinleyici kitlesini daha da genişletmektedir. İşte bundan dolayı sizler de programlarını internet üzerinden takip ederek istediğiniz programları vaktinde dinleme olanağına kavuşabilirsiniz. Böylelikle boş zamanlarıniz bi hayli keyifli geçecektir.

Show Radyo’nun dinleyici temsilcisi telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Show Radyo ile iletişime geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Show Radyo ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 385 00 00 (santral)
0212 325 90 90 (stüdyo)

Show Radyo Faks Numarası
0212 385 00 09

Show Radyo Dinleyici Temsilcisi Mail Adresi
dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Show Radyo Adres
Levent Mah. Üstzeren Sok. No:40 1. Levent Beşiktaş İSTANBUL

Arama Kelimeleri: show radyo iletişim, show radyo çağrı merkezi, show radyo dinleyici temsilcisi, show radyo mail adresi, show radyo şikayet hattı, show radyo istek hattı, show radyo telefon numarası, show radyo faks numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu