Müşteri Hizmetleri

Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Shell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shell şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Shell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hollanda merkezli olarak kurulan Shell, dünyanın en büyük petrol şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. Şirket dünya çapında 70’ten fazla ülkede 94.000’i aşkın personeliyle hizmet vermektedir.

Shell Çağrı Merkezi Numarası

1923 senesinden ibu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Shell, ekonomiye getiri sağlayıp katkıda bulunmak, enerji alanında bulunduğu sektöre yenilikler getirmek ve yüksek standartlar ile sektöre önderlik etmeye devam etmektedir. Küresel düzeydeki hizmet deneyimi ve ürün yelpazesinin geniş olması ile birlikte inovasyon ve gelişmeleri dünya ile aynı anda Türkiye’deki üyelerine sunan Shell Türkiye, üstün müşteri deneyimi ve inovatif ürünleri ile, Türkiye’nin ileri gelen rekabetçi bir enerji şirketi olmayı başarmıştır. Shell Türkiye emniyet, sağlık ve çevre konularındaki deneyimini, teknolojik birikimi, teknik ve Ar-Ge projeleri neticesinde elde ettiği deneyimini tüm toplum ile paylaşmaktadır. Türkiye’de Shell ve Turcas Petrol A.Ş bünyesinde çalışanlar da dahil olmak üzere 800’ü aşkın çalışanının bunun yanında bütün yurt geneline yayılmış istasyon ağı ile 15.000’in üzerinde çalışana istihdam sağlamaktadır. Shell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Shell Müşteri Hizmetleri Numarası

Shell sunduğu hizmetler ile üyelerine kolaylık sağlamaya, onların hayatını kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Shell Destek Merkezi kurulmuş ve bunun bunun yanında bireysel müşterileri için kurmuş oldukları Shell ClubSmart programını hayata geçirmiştir. Bu program aracılığıyla istasyonları, yakıt çeşitlerini ve bilgi sahibi olmak istediğiniz diğer bütün konular ile ilgili aradığınız cevabı bulabilmeniz amacı ile dizayn edilmiştır. Ayrıca siz kıymetli müşterilere daha iyi bir hizmet sunmak amacı ile geri bildirim sistemini devreye sokmuş Satış Sonrası Hizmetler ile sizlerin görüşlerini önemsediğini ifade etmiştir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Shell müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Shell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Shell ve Turcas A.Ş’nin ortak olarak kurdukları Shell müşteri hizmetleri, hizmet ve akaryakıt ile alakalı geri bildirim veya öneri için 444 1 504 telefon numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz hususta sizlere yardımcı yer alacağımızın garantisini vermekten mutluluk duymaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Shell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Shell Şikayet Hattı

Shell, temel değerleri dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu olan bir firmadır. İnsan haklarına saygılı, üyelerinin istek ve beklentilerine uygun ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda üyelerinin aldığı hizmetten tatmin kalmadığı takdirde şikayetlerini iletebilmeleri maksadıyla Shell Şikayet Hattıve şikayet formu oluşturulmuştur. Müşteriler bu formları doldurarak yahut goğrudan şikayet hattını arayarak görüşlerini bildirebilir, istek ve beklentilerini veya şikayetlerini şirkete iletebilirler.

Müşteri tatminiyeti ve inovatif yaklaşımıyla dünya çapında gözde firmalar içinde bulunmaktadır.

Shell’in sunduğu hizmetler kategorisinde ayrı ayrı çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetin bulunduğu departmanın müşteri hizmetlerini arayarak daha kapsamlı kapsamlı ve bi hayli hızlı bilgi alabilirsiniz. Bu hatlar üzerinde sorularınıza yanıt bulabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde Shell Türkiye’ye bildirebilirsiniz.

Shell Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Hizmet ve Akaryakıt Kalitesi Geri Bildirimleri
444 1 504

Smart Card Üyelik Hizmetleri & Kampanyalar
444 20 20

Akaryakıt & Otogaz –Ticari ve Perakende Satışlar
444 1 502

Taşıt Tanıma Sistemi
444 33 33

Madeni Yağ ve Gres – Ticari Satışlar
444 1 503

Denizcilik Ticari Satışlar
444 1 506

Arama Kelimeleri: shell iletişim bilgileri, shell telefon no, shell irtibat tel, shell canlı destek, shell müşteri temsilcisi, shell şikayet hattı, shell müşteri hizmetleri numarası, shell çağrı merkezi numarası, shell iletişim numarası, shell çağrı merkezi, shell müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu