Başvurular

SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL) 2022

SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL) 2022, iş başvuruları bölümünde SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL) ile ilgili bilgi aktaracağız. SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL)

Sosyal Güvenli Kurumu yeni danışman alımı yapacağını dile getirdi. 11 kişilik alımda işe alımı yapılacaklara hemen hemen 5 ile 10 bin TL maaş ödemesi yapılacak. SGK Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamı içinde bu alımı gerçekleştirecektir.

Başvurusu başlamış 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Takım önderi alımı 1 kişi; Üniversite mezunu olmak. En az 10 yıl iş deneyimine sahip olmak. En az 3 yıl ekip önderi, yönetici, proje koordinatörü vb. yöneticilik tecrübesine sahip olması gerekiyor.

Takım önderi yardımcısı 1 kişi; lisans mezunu olmak. En az 5 yıl iş deneyimine sahip olmak. En az 3 yıl proje tecrübesine sahip olmak.

İhale uzmanı 1 kişi; Kamu İhale Mevzuatı ile ilgili iyi derecede bilgi sahibi olmak. Kamu İhale Kanunu yoluyla mal ve hizmet alımı yapan birimlerde yahut kamuya ihale yoluyla mal ve hizmet sağlayan özel kuruluşların/firmaların ihale birimlerinde minimum 5 yıl çalışmış olmak. En az 2 ihale ve anlaşma hazırlama sürecini yönetmiş olmak.

İletişim uzmanı 1 kişi; iletişim fakülteleri yahut diğer fakülteler altındaki iletişim ile alakalı bölümlerden mezun olmak. İletişim alanında minimum 10 yıl çalışmış olmak. AB yahut diğer ülkeler arası kuruluşlarca fonlanan projelerde minimum 1 yıl çalışmış olmak.

Kıdemli muhasebeci 1 kişi; İktisadi İdari Bilimler Fakültesi yahut eşdeğer fakültelerden mezun olmak. Muhasebe alanında minimum 5 yıl çalışmış olmak. SMMM (Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir) belgesine sahip olmak. Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatı konularında iyi derecede bilgi sahibi olmak.

Yardımcı muhasebeci 2 kişi; muhasebe, finans, bankacılık, istatistik, iktisadi ve idari bilimler, sosyal bilimler yahut eşdeğer bölümlerinden mezun olmak. Muhasebe, bankacılık, finans vb. alanlarda minimum 3 yıl çalışmış olmak.
Proje asistanı 3 kişi; Üniversite mezunu ve 1 yıllık deneyime sahip olması isteniyor.

Teknik proje asistanı 1 kişi; Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak (minimum 4 yıllık yükseköğrenim). Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi hususunda mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Yükseköğrenimi sırasında bilgisayar programcılığı alanında ders aldığına ilişkin okuldan onaylı belge/transkript ve/yahut ders açılım belgesi yahut Milli Eğitim Bakanlığı onaylı programcılık sertifikası ile programlama dillerine ilişkin eğitim aldığını belgelemek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu