Başvurular

SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın) 2022

SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın) 2022, iş başvuruları bölümünde SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın) ile ilgili bilgi aktaracağız. SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın)

Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kayıtlı kadın işe alımının desteklenmesi projesi personel seçme sınavı ilanı detayları nelerdir?

Destek ekibinde görevlendirilmeli üzere proje boyunca tam zamanlı anlaşmali işçi alımı olarak istihdam edilecektir. Söz konusu olan çalışmada kayıtlı kadın işe alımının desteklenmesi operasyonu yönetilecektir.

Proje Açıklamaları

Proje kapsamı içinde, kadının girişimciliğinin teşviki ve kadın işçilerin istihdam edilebilirliklerinin geliştirilerek kadınların iş gücüne katılımını ve kayıtlı işe alımını arttırmayı amaçlıyor. Bu bağlamda kadın girişimcilere ait ufak çaplı genç işletmelerde ilave olarak istihdam edilmesi sağlanacak. Aynı zamanda işçi verenlere mali destek sağlanacak.

sgk-personel-alimi.jpg

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı aracılığıyla ise projeye seçim için sınav yapılacak. Seçme sınavı neticesinde başarılı olan adaylar, iş anlaşmasine istianeden istihdam edilecek. Pozisyon ve diğer detaylar aşağıdaki gibidir. İnceleyerek istihdam projesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İstihdam Pozisyonları ve Kontenjanları

Takım Lideri Merkez Ofis Ekibi Kişi sayısı 1 Tam zamanlı 25 ay Ankara.

Takım Lideri Yardımcısı Merkez Ofis Ekibi 1 Kişi tam zamanlı 25 ay Ankara.

Yerel Takım önderi Yerel Ofis Ekibi 2 kişi Tam zamanlı Denizli 1 Kişi Aydın 1 Kişi 25 Ay.

Verilen bilgiler üzerinden goğrudan sınav yapılacaktır. Ücret ve diğer haklar ile ilgili adaylarla sözlü sınava davet aşamasında paylaşım yapılacaktır.

Aynı zamanda kurumsal SGK sitesinden takibi de yapılabilir. Kadın işe alımını desteklemek için alım yapılacak olan bu proje kapsamı içinde, 25 aylık bir çalışma planlanmıştır.

Projenin uzaması durumunda yeniden ikinci bir anlaşmaye tabi olarak çalışanlar çalışmasına sürecektir. Pozisyon hususunda ve diğer görevler hususunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu