Başvurular

SGK Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alacak 2022

SGK Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alacak 2022, iş başvuruları bölümünde SGK Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. SGK Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SGK Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alacak

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ TELEFON SANTRAL PERSONELİ ALIMI

15 Mart 2021 tarihinde İŞKUR iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Sosyal Güvenlik Kurumu Samsun İl Müdürlüğü 1 telefon santral personeli alımı yapacağı açıklamaldu.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

En az ortaöğretim (lise ve dengi) olması en fazla lisans mezunu olan adaylar başvurabilir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Erkek yahut kadın adaylar minimum 18 yaşını doldurmuş olması ile birlikte üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Çalışma adresi olarak Samsun açıklanmıştır.

sgk-mudurlukleri.jpg

BAŞVURU VE NOTER TARİHİ

Başvurusu 19 Mart 2021 tarihi bitimine kadar internet üzerinden 00005930340 iş ilan numarası ile Türkiye İş Kurumuna yapılacak. Noter kura tarihi 31 Mart 2021 tarihi saat 10 ile 11 içinde İl Müdürlüğünde yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOT

Başvuru yapacak adayların Samsun şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir. Diğer şehirlerden başvuru yapılamaz ve ilan numarasına ulaşılamaz.

Ayrıca başvuru yapacakların ENGELLİ statüsünde olması gerekmektedir. Adaylarda 3 ay çağrı merkezi, sekreterlik, halkla ilişkiler ve büro yönetimi hususunda deneyim aranmaktadır. İş arayan bölümü aktif olan adayların başvurusu kabul edilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu