Müşteri Hizmetleri

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sevil Kozmetik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin ilk kozmetik zinciri olan Sevil Kozmetik 1976 senesinden beri sektöre öncülük etmektedir. Kozmetik denilince akla gelen ilk isim olan firmamız, dünyaca ünlü onlarca marka ile çalışmakta ve siz kıymetli misafirlerimizin beğenisine sağlamaktadır. Şirketimiz; sizlerin ihtiyaç duyduğu her an rahatlıkla iletişime geçmektedir. Kalitemizden emin olduğumuz kadar, müşteri tatminiyeti de bizler için öne çıkmaktadır. Mağazalarımızda gösterilen üstün hizmet ve ürün değeri, satış ardından da müşteri hizmetlerimiz ile devam etmektedir. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz mağazadan aldığınız ürün yahut sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler ile alakalı sıkıntı ve sorularınızı yanıtlamakta ve çözüm bulmaktadırlar.

Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sevil Kozmetik Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz dünyasında, alışveriş denilince akla yalnızca mağazadan yapılan alışveriş gelmemektedir. Birçok markanın online satış kanalı olduğu gibi firmamız da online satış sistemine sahiptir. Sevil Kozmetik olarak 1976 senesinden bu yana üstün tuttuğumuz müşteri tatminiyeti, değişen dünya koşullarında ile birlikte asla değişmemektedir. Internet üzerinden aldığınız ürünler ile alakalı bir gecikme yahut sıkıntı yaşadığınızda veya mağazadan aldığınız bir ürün beklenmeyen bir sonuç gösterdiğinde 0212 227 3845 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler müşteri değerinin arttırılması sebebiyle kayıt altında tutulmakta ve Kişisel verileriniz alakalı mevzuat kapsamı içinde yasal olarak koruma altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sevil Kozmetik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sevil Kozmetik olarak her zaman müşteri tatminiyetini ön planda tutmaktayız. Her zaman müşterinin istek ve şikayetlerini dikkate almakta ve bu doğrultuda hizmetlerimizi geliştirmekteyiz Yanlış verdiğiniz yahut iptal etmek istediğiniz siparişlerinizi iptal etme işlemlerinin daha bi hayli hızlı olması için, 0212 227 3845 çağrı merkezi numarası üzerinde işlemlerinizi daha bi hayli hızlı ve güvenilir bir biçimde uygulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sevil Kozmetik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sevil Kozmetik Şikayet Hattı

Sevil Kozmetik olarak siz kıymetli üyelerimizin aldığı her üründe yaşamış olduğunuz her türlü şikayet ve dilekte yanınızda olacaktır. Çağrı merkezi numaramız dışında, https://www.sevil.com.tr adresine giriş yaparak istek, dilek, şikayet formu da oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezinde yaşadığınız sıkıntılarınızı bu form yoluyla bizlere iletebilirsiniz. Yapılan her şikayet tarafımızca değerlendirilecektir. Memnun olmadığınız her türlü durum düzeltilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sevil Kozmetik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sevil Kozmetik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarasına 0212 227 3845 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon: 0 (212) 227 3845
0 (212) 22 SEVİL

İletişim Formu: [email protected]

Sevil Grubu Merkezi
Adres: Garanti Mah. Tepecik Yolu Yanarsu Sk.No:48 Etiler/Istanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sevil Kozmetik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Sevil Kozmetik sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sevil Kozmetik iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Sevil Kozmetik iletişim bilgileri, Sevil Kozmetik telefon no, Sevil Kozmetik irtibat tel, Sevil Kozmetik canlı destek, Sevil Kozmetik müşteri temsilcisi, Sevil Kozmetik şikayet hattı, Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası, Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası, Sevil Kozmetik iletişim numarası, Sevil Kozmetik çağrı merkezi, Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu