Müşteri Hizmetleri

Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Setre, Türkiye’deki giyim sektöründe 1970 senesinde açılan ilk mağazasıyla katıldı. Çeşitli ürün yelpazesi ve kullandığı kumaşların değeri ile kadın giyim sektöründe revaçta olan ve tercih edilen bir firma halini aldı.  Osmanbey’de bulunan toptan satış mağazası ve Türkiye’nin Ankara, Hatay, Antalya, İstanbul,  Aydın, Bartın, Bingöl, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Kahramanmaraş, Kütahya,  Kilis, Manisa, Ordu ve Sakarya illeri olmak üzere 19 farklı ilde açtığı mağazalarla hizmet vermekte.

Kadın giyim sektöründe elbise, bluz, gömlek, triko, tunik, pantolon, ceket, etek, tulum, trenchkot, mont gibi birbirinden değişik bir çok bölümde hizmet veren Setre, günümüz modasının trendlerini ve yeniliklerini uzun senelera dayanan tecrübesiyle birleştirerek üyelerine birbirinden farklı koleksiyonlar sunuyor. Şık giyimde başarı yakalayan Setre, aksesuar hususunda da bir o kadar iddialı. Ayakkabı, sandalet, bileklik, kolye ve topuklu ayakkabı gibi farklı kategorilerde de üyelerine hizmetler sunuyor.

Setre’nin müşteri hizmetleri ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Setre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setre Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 441 17 87

Setre E-posta Adresi
info@setretekstil.com

Arama Kelimeleri: Setre iletişim bilgileri, Setre telefon numarası, Setre irtibat tel, Setre canlı destek, Setre müşteri temsilcisi, Setre şikayet hattı, Setre tüketici ilişkileri danışma hattı, Setre iletişim, Setre çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu