Müşteri Hizmetleri

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setcard çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Setcard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Setcard şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Setcard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Setcard, Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. ismiyle 2001 senesinde kurulmuştur. Setcard, anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşların çalışanlarının yemek haklarının ödeme sistemini yönetir ve organize eder. 2005 senesinden bu yana akıllı kart sistemi kullanımdadır. Yurdumuzda kullanımı bi hayli yaygındır, kolay kullanımı ve üyelerine özel fırsatlarıyla tercih sebebi olmuştur.

Setcard’ın bir çok alanda ödeme sistemi bulunmaktadır. Üyelerine özel bunun bunun yanındalıklar sunan Setcard’ın faaliyette olan hizmetleri şu biçimdedir; Hediye Kart, Setcard Konaklama, Turnike sistemleri, Kampüs kart, Temassız kart, Setcard Çay, Setcard Tedarik.

Setcard Çağrı Merkezi Numarası

Yurdumuzda en yaygın kullanım alanına hakim ve seneler içinde sağlanan olumlu yeniliklerle birden fazla artısı bulunan Setcard üyelerine büyük kolaylık sağlar. Yıllardır yemek kartı özelliğini insanlar aracılığıyla kullanıma uygun bir avantaj halind egetiren markamız yalnızca yemek kartı değil, güncellemeler ile eklenen özellikleri aracılığıyla kartsız kullanım ve para kartı olarak da kullanıma uygun hale getirilmiştir. Bunlara ek olarak birden fazla maddi pratiklik ve toplumları kalkındırma maksadıyla çıktığımız bu yolda tabi ki ki her zaman geniş vizyonla hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın yaşaması olabilecek olan tatsız tecrübe ve problemlerde de her zaman hazır bulunmaktayız. Çağrı merkezi numaramızdan her zaman bizlere varabilirsiniz.

Setcard çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Setcard Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket sahipleri ve çalışanları için yenilikçi yaklaşımımızla çıktığımız bu yolda hedefimizden hiç sapmadık. Hayatları kolaylaştırma misyonumuz ve ihtiyaçlarla birlikte gittikçe artan talepler neticesinde her zaman daha iyisini yapmak Setcard ailesi için vazgeçilmez bir tutkudur. Kullanıcılarımızın her sorununu çözmek işimizin bir parçasıdır. 444 0 351 numaralı müşteri hizmetleri servisimizden her vakit ve her durumda yararlanabilmeniz olabilecekdür. Var olan sıkıntınızın kısa bir sürede çözüme ulaştırılacağından emin alabilirsiniz. Görüşmeler kayıt altında yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm kişisel verileriniz de muhafazamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Setcardmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Setcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kullanıcıları ve alakalı bireylerin yaşadığı bütün sıkıntılarda olumlu bir tutumla yaklaşıp tatminiyetsizlikleri ortadan kaldırma amacı güden Setcard bunun bunun yanındalığını bu yaklaşımına da borçludur. Sizler kullanıcımız olduktan sonra artık alakamızı kesen bir firma hiç olmadık. Biz her zaman, her koşulda problemleri bertaraf etmekten yana bir misyon edinmiş bulunmaktayız. Bu nedenle 444 0 351 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayıp kartınızın içeriği hangi alanı kapsıyorsa sizi yönlendirdiğimiz dahili numaraları tuşlayarak goğrudan bağlanabilirsiniz. Hiç beklemeden iletişim kurduğunuz temsilcimizle hali hazırdaki sıkıntınızı veya istek ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Setcard müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Setcard Şikayet Hattı

Dinamik bir iletişim sağlayabileceğiniz Setcard şikayet hattı her şartta sorununuzu çözmek için çalışmayı benimsemiş bir sistemle çalışır. Müşteri hizmetleri numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabileceğiniz gibi https://www.setcard.com.tr/iletisim adresine tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Bütün şikayetlerinizle alakalı olabilecek en kısa bir sürede sizlere dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Setcard müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Setcardşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: Kısıklı Mahallesi Alemdag Caddesi No:34 Üsküdar, İSTANBUL

İrtibat Tel: 444 0 351

Faks: +90(216) 344 0 351

Setcard’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızda yaşadığınız teknik sorunlar ile ilgili destek alabilir, bakiye sorgulama ve bakiyede karşı karşıya geldiğınız hatayı bildirebilir, üye iş yerleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 03 51

Setcard Talep Formu
talep formu

Arama Kelimeleri: setcard iletişim bilgileri, setcard telefon no, setcard irtibat tel, setcard canlı destek, setcard müşteri temsilcisi, setcard şikayet hattı, setcard müşteri hizmetleri numarası, setcard çağrı merkezi numarası, setcard iletişim numarası, setcard çağrı merkezi, setcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu