Bilgi Arşivi

Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Servergazi Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1998 senesinde dönemine göre bi hayli yüksek sayılabilecek 200 yatak kapasitesi ile Denizli’de inşa edilen kurum, Sosyal Sigortalar Kurumu Bölge Hastanesi adı ile kurulmuş olsa da 2005 senesinde sağlık bakanlığına devrinin sonrasında adı Pamukkale Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Yine aynı yıl içinde güncel adını kullanmaya başlayan hastane,  bunun yanı sıra kapasitesini de arttırmış ve 304 yatak ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmiştir. Bölgenin en donanımlı devlet hastanesinden bir tanesi olan kurum güncek olarak ter türlü hastalığın tanı ve nasıl tedavi edileceğini kesinlikle yapabilecek düzeydir.

Aynı zamanda çağın hızına ayak uydurarak online hizmeti de bünyesine katan hastane, her türlü ihtiyaca aynında yanıt vermektedir.

Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuServergazi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Servergazi Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir devlet hastanesi olması dolayısı ile kamu kurumu sayılmakta ve personel alımlarını da bu biçimde gerçekleştirmektedir. Genel olarak anlaşmali yahut kadrolu işçi alımları olsa da adayların anlaşmali olarak girip kadro bulma şansları da bulunmaktadır.

Kurum anlaşmali yahut kadrolu tüm personel alımlarını İlan.gov.tr, resmi gazete yahut İŞKUR üzerinden yayımlanmakta olup, alımlarda belirli bir dönem bulunmadığından bu kanalların sürekli olarak takip edilmesi çok mühimdir.

Sözleşmeli alımlarda T.C. Anayasası’nın 1994 Tarih ve 557/28 maddesi ikaznca 657 sayılı Kamu çalışanları kanunun 4B bendine göre işlem yapılmakta olup bu bağlamda işe başvuruda bulunmadan önce Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Yönelik Esasları okuyarak kanun ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Servergazi Devlet Hastanesi İş İlanları

Kurum adı altında başvuru yapılabilecek bazı kadrolarda ( hemşire, memur, hasta bakıcı vb ) yine yukarıda bulunan yasanın alakalı maddesi ikaznca adaylardan KPSS puanı istenebilmektedir. Bu bağlamda başvuru yapılmadan önce gerekliliklerin bilinmesi ve güncel bir KPSS sınav sonucuna sahip olunması işe kabul şansını arttıracaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu