Başvurular

Sermaye Piyasası Kurulu SPK 40 kamu personeli alımı 27 Nisan 11 Mayıs 2022

Sermaye Piyasası Kurulu SPK 40 kamu personeli alımı 27 Nisan 11 Mayıs 2022, iş başvuruları bölümünde Sermaye Piyasası Kurulu SPK 40 kamu personeli alımı 27 Nisan 11 Mayıs ile ilgili bilgi aktaracağız. Sermaye Piyasası Kurulu SPK 40 kamu personeli alımı 27 Nisan 11 Mayıs ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sermaye Piyasası Kurulu SPK 40 kamu personeli alımı 27 Nisan 11 Mayıs

Sermaye Piyasası Kurulu 40 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. SPK meslek personel yardımcısı alımı başvuruları 27 Nisan ile 11 Mayıs 2021 tarihlerinde alınacak. Alım için 2 farklı şekil sunulmuştur.

Adaylar başvurularını 24 Nisan 2021 tarihinde kurumun resmi internet sitesinde bulunan formu doldurularak online elektronik ortamda yapılacak. Adaylar 10 kişi ayrı ve 30 kişi ayrı olmak üzere kılavuzu detaylı olarak incelemesi gerekmektedir.

30 kişi alımı için öğrenim durumları: siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, işletme ve ekonomi, işletme ve yönetim bilimleri, hukuk, fen, fen-edebiyat, mühendislik, ticari bilimler, iktisadi, idari ve sosyal bilimler, uygulamalı bilimler, yönetim bilimleri fakültelerinin ve 4 yıllık eğitim veren bankacılık ve sigortacılık, turizm işletmeciliği ve bilişim bilimleri, uygulamalı bilimler, uygulamalı teknoloji ve işletmecilik, uygulamalı yabancı diller yüksekokullarının bölümleri olan aktüerya, aktüerya bilimleri, bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, ekonomi/iktisat, ekonomi ve finans, endüstri mühendisliği, endüstri sistemleri mühendisliği, hukuk, iktisat, istatistik, istatistik ve bilgisayar bilimleri, işletme, işletme yönetimi, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme mühendisliği, işletme-ekonomi, kamu yönetimi, küresel ve ülkeler arası ilişkiler, maliye, muhasebe, muhasebe bilgi sistemleri, muhasebe ve denetim, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve finansman öğretmenliği, pazarlama, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, siyaset bilimi ve ülkeler arası ilişkiler, ülkeler arası ilişkiler, ülkeler arası ticaret ve finansman, ülkeler arası finans, ülkeler arası ilişkiler ve avrupa birliği, ülkeler arası işletme, ülkeler arası işletme yönetimi, ülkeler arası işletmecilik, ülkeler arası ticaret, ülkeler arası ticaret ve işletmecilik, ülkeler arası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri, aktüerya ve risk yönetimi, endüstri ve sistem mühendisliği, finansal ekonometri, gayrimenkul geliştirme ve yönetimi, gayrimenkul ve varlık değerleme, gayrimenkul ve varlık değerlendirme, girişimcilik, islam ekonomisi ve finans, küresel siyaset ve ülkeler arası ilişkiler, sermaye piyasaları ve portföy yönetimi, sigortacılık ve aktüerya bilimleri, sigortacılık ve sosyal güvenlik, teknoloji ve bilgi yönetimi, ülkeler arası finans ve bankacılık, ülkeler arası girişimcilik, ülkeler arası işletmecilik ve ticaret, ülkeler arası ticaret ve finans, yönetim bilimleri bölümlerinden yahut yukarıda sayılanlara denk olduğu yetkili makamlarca kabul gören yabancı fakülte yahut yüksekokullardan mezun olması gerekmektedir.

10 kişi alımı için öğrenim durumları: Hukuk fakülteleri yahut bunlara denk olduğu yetkili makamlarca kabul gören yabancı fakülte yahut yüksekokullardan mezun olmak ve avukatlık stajını tamamlamış olması gerekmektedir. Uzman yardımcısı alımı için tüm detaylar kılavuzda sunuldu.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu