Bilgi Arşivi

Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sephora’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sephora bünyesine dahil olup Sephora’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sephora işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sephora’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1969 senesinde Avrupa’nın göbeğindeki Fransa’da kurulan Sephora, kurulduğu günden bu yana güzelliğin nabzını tutmaktadır. 250 marka ve 16 binden fazla ürün seçeneğini müşterileri ile buluşturan Sephora, benzersiz ürün yelpazesi ile tüketicilerine, dokunmanın ve test etmenin serbest olduğu mağaza konsepti ile hem lüks hem de ulaşılabilir ürünler sağlamaktadır.

1999 senesinden beri, tüm Dünya’ya 10 farklı dilde hizmet veren 17 online satış sitesi ile tüketicileri ile buluşuyor. Orta doğudan Amerika’ya, Asya’dan Avrupa’ya Dünya’nın 34 ülkesinde faaliyet gösteren Sephora, ‘Güzelliğin Kalp Atışı’ sloganı ile kozmetik ürünlerini her geçen gün daha çok insana ulaştırmayı başarıyor.

Sephora İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSephora İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sephora İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sephora, personel alımlarını yalnızca kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir. Sephora’nın firma ihtiyaçları ışığında açtığı iş ilanlarını görmek ve bu ilanlara iş başvurusunda bulunmak için öncelikli olarak bir adet kariyer.net kullanıcı hesabıniz olmalı.

Üyeliğiniz ile siteye giriş yaptıktan sonra eğer önceden yükleme yapmadıysanız siteye güncel bir CV yüklemelisiniz. CV yüklendikten sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine giderek zaman kaybı yaşamak yere aşağıdaki linklerden mevcut iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Sephora İş İlanları

Dünyadaki en büyük lüks grubu LVMH Grubu çatısı altında bulunan Sephora, arkasındaki bu güç ile personel adayları için güzel bir alternatif. Dünya çapındaki mağazaları ile kariyer hedefi olanların tecrübe kazanmak isteyeceği Sephora, gerek kozmetik alanında gerekse firma adı altında çok sayıda iş ilanına sahip.

NoPozisyonlarLokasyon
1Mağaza Güzellik Uzmanı – İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul(Avr.)
2Mağaza Müdür Yardımcısı – A Plus Sephoraİstanbul(Avr.)

Sephora kendi web sayfasında ilan paylaşmaktadır. Eğer aktif ilan yoksa abone olmanız kaydıyla size bilgilendirme yapacaklardır. Sephora insan kaynakları sayfasına gitmek için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu