Müşteri Hizmetleri

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SeninModa çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde SeninModa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SeninModa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. SeninModa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

SeninModa Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan bayan moda sitelerinden birisi olan SeninModa moda severlere 7 gün 24 saat boyunca online alışveriş keyfini sunuyor. Sitemiz üzerinden Türkiye sınırları içindeki her şehre sipariş gönderimi yapılmaktadır. Kargolarımız 7 gün içinde size ulaşmaktadır. Ödemelerinizi sanal ödeme, havale ve kapıda ödeme alternatiflerinden biriyle yapabilirsiniz. Bu alışverişleriniz sırasında yaşadığınız sorunu yahut belirtmek istediğiniz herhangi bir durumu iletişim kanallarımız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Üç biçimde bize varabilirsiniz; çağrı merkezi, e-posta ve sitemizde bulunan iletişim formu.

SeninModa çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SeninModa Müşteri Hizmetleri Numarası

Sevilen markaların sizler ulaşmasını sağlayan sitemizin müşteri hizmetlerine 0533 226 2005 numarasıyla varabilirsiniz. Aynı numara aracılığıyla SeninModa Whatsapp sipariş hattına da mesaj atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize siparişiniz ile ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Özel dikim siparişler için de müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. [email protected] e-posta adresimiz aracılığıyla da müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve özellikle iade işlemlerini yapabilirsiniz. Bir diğer iletişim şekli olan iletişim formunu sitemiz aracılığıyla göndermelisiniz. Formdaki ad ve e-posta detaylarını doldurduktan sonra iletmek istediğiniz mesajınızı yazıp gönder butonuna tıklayınız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SeninModa müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

SeninModa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

SeninModa, güvenli online alışveriş hizmetiyle moda ile bağlantısı olan herkese ulaşmayı hedeflemektedir. Bundan dolayı müşteri hizmetlerimiz 0533 226 2005 numarasıyla size bi hayli hızlı bir biçimde yanıt vermektedir. Sizlerden gelen her türlü geri dönüşü itinayla yanıtlıyor ve çözüm buluyoruz. Özellikle telefon ve Whatsapp hattımız üzerinden gelen dönüşleri daha bi hayli hızlı yanıtlamaktayız. E-posta veya Whatsapp üzerinden eklemek istediğiniz görselleri bize gönderebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SeninModa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

SeninModa Şikayet Hattı

SeninModa online alışveriş sitesi için olan şikayetlerinizi 0533 226 2005 müşteri hizmetlerimize ve Whatsapp hattımıza iletebilirsiniz. Ayrıca yine e-posta adresimiz ve iletişim formuyla şikayetlerinizi gönderebilirsiniz. İade işlemleri için e-posta seçeneğini kullanabilirsiniz. Ürün değişimlerini siparişi teslim aldığınız zamandan ibu yana 3 gün içinde uygulayabilirsiniz. Değişim için seninmoda.com sitemizde bulunan değişim formunu doldurabilirsiniz. Formda ad, soyadı e-posta, telefon, sipariş numarası, ürün adı, ürün kodu ve değişim nedeni gibi bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Özel dikimlerde kargo sürelerinde değişim olabilmektedir. Belirtilen sorunlar yahut bunların dışındaki şikayetleriniz için size en kısa bir sürede dönüş sağlamaya çalışıyoruz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan SeninModa müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri SeninModa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. SeninModa çağrı merkezi numarasına 0533 226 2005 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis: Günaydın Mah. Fevziçakmak Cad. No:32 Bandırma, Balıkesir
Telefon: (+090) 533 226 20 05
Email: [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz SeninModa iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren SeninModa sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi SeninModa iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: SeninModa iletişim bilgileri, SeninModa telefon no, SeninModa irtibat tel, SeninModa canlı destek, SeninModa müşteri temsilcisi, SeninModa şikayet hattı, SeninModa müşteri hizmetleri numarası, SeninModa çağrı merkezi numarası, SeninModa iletişim numarası, SeninModa çağrı merkezi, SeninModa müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu