Müşteri Hizmetleri

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Selin Shoes çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Selin Shoes şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Selin Shoes müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Selin Shoes Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı, kadın veya erkek herkesin önem verdiği giyim eşyası içinde bulunmaktadır. Ayaklarınız gün boyunca vücudun yükünü taşıdığı için giyilen ayakkabıların da rahat olması bi hayli mühimdir. Ayak sağlığına önem veren bireyler, ayakkabılarının hem yumuşak yapıda olmasını hem de ayaklarını rahatsız etmemesini isterler. Görsellik de bi hayli mühimdir. Selin Shoes üretmiş olduğu birbirinden farklı ayakkabı modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Modayı takip edenler, kendi stiline uygun ayakkabı tasarımlarını ayaklarında sergilemek isteyenler bu markayı tercih edebilirler. Günlük, klasik, spor veya fantezi tarzında bir çok modeli internet sayfalarında bulacaksınızdır. En son trendler ve uygun fiyatlarla üyelerine hitap etmektedir. Ürünlerle alakalı istek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayabilir daha ayrıntılı bilgiye de varabilirsiniz.

Selin Shoes çağrı merkezi numarası 0553 836 81 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Selin Shoes Müşteri Hizmetleri Numarası

Selin Shoes markasının üretmiş olduğu modeller içinde sandalet, tapuklu ayakkabı, sneakers, loafer, spor ayakkabı, babet, makosen çeşitleri bulunmaktadır. Ayak numaranıza uygun olan ve farklı renklerde üretilen ayakkabılar üyelerinin beğenisine sunulmuştur. İnternet alışverişini sevenler hemen siteye giriş yaparak indirimli ve uygun fiyat aralıkları görerek beğendiği modelleri satın alabilirler. Tüm ürünlerde geçerli olan 25 liralık armağan çekini de kullanabilirler. Yeni sezon ürünler içinde hoşunuza gidecek bir çok çeşide rastlayacaksınız. Ayrıca aksesuar ürünlerine de inceleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak istediğiniz konularda bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası 0553 836 81 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Selin Shoes Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Selin Shoes ile direkt bağlantı kurmak için müşteri hizmetleri numarası olan 0 216 366 10 16 aramanız olabilecekdür. Sipariş verip de takip etmek isteyenler, ürünlerle alakalı soruarı olanlar müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirler. Mail göndermek isteyen bireyler [email protected] adresi ile direkt bağlantı kurabilir ve mail gönderebilirler. Firmaya facebook ve instagram sosyal platform hesaplarınız üzerinde de varabilirsiniz.

Selin Shoes müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0553 836 81 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Selin Shoes Şikayet Hattı

Selin Shoes yeni sezon ürünlerini internet sitesinde üyelerinin beğenisine sağlamaktadır. internetten verilen siparişlerin geç ulaşması, yanlış gönderim yapılması veya hatalı ve kusurlu ürünlerle karşılaşan bireyler şikayet oluşturabilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilerek anında giderilecektir. Ayrıca iade hakkına da sahipsiniz.

Selin Shoes şikayet hattı 0553 836 81 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Selin Shoes müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Selin Shoes şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0553 836 81 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Selin Shoes çağrı merkezi numarasına 0553 836 81 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim
Adres : Küçükyalı Mahallesi Yıldırım Sokak No: 21/A Maltepe/ İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0216 366 10 16

Arama Kelimeleri: Selin Shoes iletişim bilgileri, Selin Shoes telefon no, Selin Shoes irtibat tel, Selin Shoes canlı destek, Selin Shoes müşteri temsilcisi, Selin Shoes şikayet hattı, Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası, Selin Shoes çağrı merkezi numarası, Selin Shoes iletişim numarası, Selin Shoes çağrı merkezi, Selin Shoes müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu