Bilgi Arşivi

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

1958 senesinde Konya’da kurulan Selçuk Ecza Deposu, bir aile şirketi olarak yaşamına başlamıştır. Günümüzde 6 binden fazla çalışanı şirket, Türkiye’nin dört bir yanına ilaç sağlamaktadır.

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş BaşvurusuSelçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu

Selçuk Ecza Deposu Güncel İş İlanları

Selçuk Ecza Deposu iş ilanları, İŞKUR üzerinde güncel bir iş ilanı bulundurmaktadır. Bunun dışında diğer sitelerde ilanlara rastlanılmamış olup, burada çalışmak isteyen adayların, düzenli olarak kontrol etmesi ve tarihleri kaçırmaması gerekir.

Selçuk Ecza Deposu, kurulduğu tarihten bu yana sosyal haklara saygı gösteren bir şirket olarak, yol, yemek ve diğer hakları tatmin edici biçimde sağlamaktadır. Çalışma şekilleri ve koşulları bireylerin pozisyonuna göre değişiklik gösterecek olmakla birlikte, genel yapısı değerlendirilecek olduğunda uygun çalışma saatlerine sahiptir.

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Selçuk ecza deposu iş başvurusu, güncel olarak İŞKUR üzerinde ilan bulundurur. Buna başvuru için, ilk kez bu siteye giriş yapmanız ve üye hesabı açmanız gerekir. Ardından iş arama kısmına gelip, “Selçuk Ecza Deposu” yazarak alakalı sonuca tıklamanız, sonrasında gerekli başvuruyu yapmanız yeterli gelmektedir.

Aynı zamanda Selçuk Ecza Deposu resmi sitesi üzerinden de özgeçmiş kabul etmektedir. Bunun için siteye girdikten sonra üst bölümde bulunan “insan kaynakları” linkine tıklayıp, sonrasında “başvuru formu” linkini seçmeniz gerekir. Sizden talep edilen bazı bilgiler şöyledir;

  1. Adınız,
  2. Soyadınız,
  3. Cinsiyetiniz,
  4. Doğum Tarihiniz,
  5. Askerliğiniz,
  6. Telefonunuz,
  7. Talep edilen iş.

Sizden istenen tüm bilgileri doğru biçimde doldurduktan sonra, eklemek istediğiniz diğer bilgileri girip, en altta göreceğiniz “gönder” butonuna tıklamak yeterli gelmektedir. Eğer size uygun bir pozisyon açılırsa ve uygun görülürseniz, size dönüş yapılacaktır.

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Selçuk Ecza Deposu iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar, şu an için yalnızca güvenlik görevlisidir. Lakin şirket belirli aralıklarla ilan paylaşımı yaptığı için, takip etmeniz gerekir.

Güvenlik görevlisi, çalıştığı kurumun güvenliğini sağlamak ile yükümlü kişidir. İlana başvuru, İŞKUR üzerinden yapılmakta olup, detayları ve tüm koşulları öğrenmek istiyorsanız burayı ziyaret etmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu