Bilgi Arşivi

Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel

Şekerbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Şekerbank iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da! Şekerbank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve eleman alımı yapıyor.

Şubelerine gelip bireysel banka işlemleri için bekleyen müşterilerini ağırlamak ve kaliteli hizmet vermeye odaklanan örnek bankaları makalemizde bulacaksınız. Temizlik iş ilanlarını veren bankaları sizin için derlediğimiz listemizde bulacaksınız.

Ülkemizdeki pancar üreticisine destek vermek amacı ile 1953 senesinde pancar kooperatifleri aracılığıyla kurulan Şekerbank, ilk kez Eskişehir’de kurulmuştur. Şekerbank adını ise merkezini Ankara’ya taşıdıktan sonra 1956 senesinde almıştır. 1993 yılına gelindiğinde özel banka statüsünü alan Şekerbank ardından halka arz edilmiştir. Ülkemiz genelinde 235’ten fazla şube ile 7 bölge ve 67 ilçede hizmet vermeye sürdürmektedir.

Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi AlımıŞekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Şekerbank Temizlikçi İş İlanları

Şekerbank, her gün şubelerini ziyaret eden yüz binlerce misafirine daha temiz bir ortam sunmak amacı ile temizlik personeli alımı yapacaktır. Şubenin yahut merkezlerin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak temizlik personelleri için aranan en önemli özellik ise titizlik. Siz de kendinizi bu biçimde tanımlıyorsanız Şekerbank’ın insan kaynakları adresi üzerinden iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Şekerbank Çaycı Alımı

Çay, kahve ve su gibi çeşitli ikramların servisinden ve hazırlanmasından sorumlu olacak servis elemanları Şekerbank’ın müşteri ve çalışanlarına daha kaliteli bir hizmet vermesine yardımcı olmaktadır.  Şubedeki çay ocağından sorumlu olacak ve ikramları hazırlayıp servis edecek olan servis elemanları için başvurular Şekerbank’ın insan kaynakları sitesi üzerinden yapılmakta.

Şekerbank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Tüm pozisyonları için özenle işçi alımı gerçekleştiren Şekerbank adı altında temizlik yahut servis elemanı olarak çalışmak için güncel bir özgeçmiş ile aşağıdaki linkten başvuru uygulayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu