Başvurular

Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şekerbank, Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile şeker pancarı üreticilerinin finansal gereksinimlerini karşılamak amacı ile Eskişehir ilimizde kurulmuştur. Daha sonra merkezinin önce Ankara sonra da İstanbul iline taşımıştır. Şekerbank 300’ü aşkın şubesi ve 5 binden fazla çalışanı ile üyelerinin finansal gereksinimlerine anında karşılık verebilmek adına çalışmalarına sürdürmektedir. Her sene kararlı bir biçimde büyüyen Şekerbank şimdilerden ülkemizin en büyük finans kurumları içinde gösterilmektedir. Peki Şekerbank sabah saat kaçta açılıyor, ne zaman kapanıyor, kaça kadar açık, öğle tatili ne zaman? Yazımızın devamında Şekerbank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri bulunmaktadır.

Şekerbank Açılış Kapanış Saatleri 2021

Şekerbank şubeleri sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Şekerbank şubeleri saat 12:30 ile 13:30 içinde öğle arası tatiline girmektedir ve bu süre zarfında şubeler kapalıdır.

Şekerbank Saat Kaçta Açılıyor : Şekerbank şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmaktadır.

Şekerbank Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Şekerbank 12:30 ile 13:30 arası öğle arasına girmektedir ve bu süreç zarfında banka şubeleri hizmet vermezler.

Şekerbank Saat Kaçta Kapanıyor : Şekerbank şubeleri akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : Bazı bankalar hafta sonu da bazı şubelerini açık tutarak üyelerinin finansal gereksinimlerine anında karşılık vermek adına çalışırlar. Lakin Şekerbank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu şubelerini kapalı tutmayı tercih etmiştir. Yani Cumartesi açık olan Şekerbank ŞubeleriPazar açık olan Şekerbank şubeleri bulunmamaktadır. Şekerbank şubeleri ile işlemi olan vatandaşlarımız hafta içi ve mesai saatleri içinde işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

Şekerbank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu : Şekerbank, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve diğer 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Ayrıca EFT, Havale gibi işlemlerini 24 saat açık olan Şekerbank ATM’lerinden yahut İnternet bankacılığı aracılığı ile uygulayabilirsiniz. Şayet bu biçimde işlemleriniz var ise banka şubelerinde sıra beklemenize hiç gerek kalmadan işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Şekerbank açılış saati, kapanış saati yani çalışma saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi bizlere iletebileceğiniz gibi “444 78 78” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu