Bilgi Arşivi

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Şehitkamil Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1998 senesinde travmatoloji ve acil yardım hastanesi olarak hizmete giren kurum, 2006 yılına kadar bu biçimde hizmet sağladıktan sonra aynı yıl içinde Sağlık Bakanlığına devredilerek modernize edilmiş ve 2008 senesinde 330 yatak kapasiteli olarak açılışı yapılmıştır.

Haftanın 7 günü 8 saat poliklinik hizmeti sağlayan kurumda 30 farklı ana dalda yüzlerce uzman hekim bulunmaktadır.  4 farklı ameliyathanesi bulunan hastanede tüm cerrahi branşlardan operasyonlarda gerçekleştirilebilir.

Bölge içinde en fazla tercih edilen hastane olan Şehitkamil Devlet Hastanesi, güncel olarak 330 yatak kapasiteli olup bunlardan 98 adedi ise yoğun bakım ünitesine sahiptir.

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuŞehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

 

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane,  işçi alımı yapabileceği çok sayıda pozisyona sahiptir. Hizmetli,  güvenlik görevlisi, hemşire ve doktor gibi çok sayıda meslek gruplarına iş imkânı sağlamaktadır. Lakin kamu kurumu olması sebebiyle işe alımlarda çeşitli gereklilikler bulunmaktadır.

Bu personel alımları hastanenin ihtiyaçları doğrultusun yapılmakta olup belirli bir dönemi bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm devlet kaynaklarının yakında zamandan takip edilmesi gerekmektedir.  İşçi ve personel alımları toplu olarak yapılmakta olup alım dönemleri kaçırılırsa adayların bir süre beklemeleri gerekmektedir.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Dolayısı ile adayların bu adresleri aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için mühimdir.

Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında kadrolu yahut anlaşmali olarak çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir.  Bu alımlar T.C. Anayasası’nın 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre yapılmakta olup, anlaşmali personel alımlarda adaylardan istenen tüm belge ve gereklilikler yayımlanan ilanlarda söylenmektedir. Adayların başvuru yapmadan önce alakalı yasayı ve ilan detaylarını dikkatli bir biçimde okumaları gerekmektedir.

Bu bağlamda ilanları takip ederek, istenen gereklilikleri önceden yerine getirmek işe alım sürecinde büyük avantaj yarayacak ve alım dönemlerini kaçırmanıza engel olacaktır.

Hastanenin resmi web adresine bu link üzerinden varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu