Başvurular

Şehir Hastanesi 21 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR En Az İlkokul Mezunu) 2022

Şehir Hastanesi 21 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR En Az İlkokul Mezunu) 2022, iş başvuruları bölümünde Şehir Hastanesi 21 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR En Az İlkokul Mezunu) ile ilgili bilgi aktaracağız. Şehir Hastanesi 21 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR En Az İlkokul Mezunu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Şehir Hastanesi 21 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR En Az İlkokul Mezunu)

Şehir Hastanesi Kamu Personel Alımı

Yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi 21 işçi alımı yapıyor. İlana göre Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

2 adet temizlik görevlisi, 1 adet inşaat teknolojisi teknikeri, 1 adet Tarım Alet ve Makineleri Bakım ve Onarımcısı, 2 Temizlik Görevlisi, 1 adet minimum ilkokul temizlik görevlisi ve 5 adet temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 1 adet kimya laboratuvarı görevlisi, 1 bilgisayar bakım ve onarımcısı, 2 adet bahçe bitkileri teknisyeni, 1 adet bilgisayar bakım ve onarımcısı, 1 adet bilgisayar bakım ve onarımcısı, 1 adet soğutmacı ve havalandırmacı (iklimlendirme), personelleri alınacaktır.

Başvuru şartları;

En az ilkokul mezunu olmak, minimum 18 yaşında olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan yargılanmama, Askerlik ile ilişiği olmamak, Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

Terör örgütleriyle eylem birliği içinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış veya kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak şartları da ek olarak aranıyor.

Başvuru için gerekli belgeler;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma yahut mezuniyet belgesi, deneyim belgesi ve ikametgah ilmühaberi isteniyor.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 13 ağustos 2021 de başlamış olup 17 ağustos 2021 de bitmiş olacaktır. Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden giriş yapıldıktan sonra ilan numaralarını da yazarak alınacaktır. İlanda ikamet şartı bulunmaktadır. Sakarya şehrinde olanların başvurusu alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu