Müşteri Hizmetleri

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sedaş çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sedaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sedaş şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sedaş, 2009 senesinde özelleştirilmesiyle AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş aracılığıyla satın alınmıştır. Şirketin %100 hissesi AKCEZ şirketine aittir.

Sedaş; Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce illerine perakende olarak elektrik sevkiyat ve satışını yapmaktadır. Toplamda 4 ilde bulunan 45 ilçeye, 66 belediye, 1.441 köy, 1.5 milyon tüketiciye ve 3.2 milyon nüfusa elektrik hizmet, sağlamaktadır. Şirketin genel amacı yeni üretim ve dağım tesisleri oluşturmak, mevcut şebekeye ek tesisler yapmak, işletme bakım ve onarım hizmetlerini yapmak, sayaçlardan endeks okumak, sokak lambaları ve poblemlerinı çözmek gibi bir çok amaç ve görevi bulunmaktadır.

SEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Çağımızın en mühim buluşlarından birisi olan elektrik evde, işte, sokakta akla gelebilecek her yerde yardımımıza koşuyor. Pek çok işimizi elektrik aracılığıyla sağlamaktayız. Yeri geliyor hayatlar bile elektriğe bağlanmaktadır. Tüm bunları göz önüne alınca kesintisiz bir elektriğin önemi anlaşılmaktadır. Bundan dolayı de elektrik sevkiyatı mühim bir noktada bulunmaktadır. Sedaş adının açılımındaki gibi Sakarya ilinin bunun yanında Kocaeli, Bolu ve Düzce’de de 24 saat kesintisiz bir biçimde enerji sevkiyatında bulunmaktadır. Bunun bunun yanında enerji kesintisinin azaltılması ve enerjinin sürekli olarakliğinin sağlanması için de çalışmaktadır. SEDAŞ’a herhangi bir durumda ulaşılabilecek canlı destek hattı ve çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Sedaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek için SEDAŞ internet sitesinde canlı destek hattı bulunmaktadır. Bunun yanında soracağınız her soruda veya yardım isteyeceğiniz her hususta canlı destek aracılığıyla çözüme varabilirsiniz. Bunun dışında genel hat olan Alo 186 aranarak elektriğiniz ile ilgiliki sıkıntılarınızı iletebilirsiniz. Kullanıcılarının tatminiyetine önem verdiği için bu kanalları tercih ederek çözüme en bi hayli hızlı biçimde varabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sedaş müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kullanıcıların elektrik ile ilgiliki herhangi sorun veya sorularında en bi hayli hızlı çözüme ulaşmaları için yukarıda verilen yollar takip edilebilir. Bunun için güler yüz ve kesintisiz hizmet ilkesi ışığında Alo 186 ve canlı destek hattı kullanılmaktadır. Bunların dışında ise 0264 295 85 00 nolu telefondan işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sedaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

SEDAŞ Şikayet Hattı

Elektrik kesintisinin dakikalar devam ettiği zamanlarda dahi çok büyük problemler yaşanmaktadır. Hayatımızın her alanında elektrik mühim bulunduğu için bu poblemlerin en aza indirilmesi yaşanacak problemleri ortadan kaldırmaktadır. SEDAŞ elektrikle alakalı yaşanan veya yaşanabilecek poblemleri ortadan kaldırmak için çalışmaktadır. Her ne kadar problemleri ortaya çıkmadan önlem alma iş prensipleri içinde olsa da bazı olumsuzluklar da oluyor. Bu durumların en kısa bir sürede çözüme ulaşması için SEDAŞ anasayfasında ulaşabileceğiniz bir alana yer veriyor. Şikayet, talep, öneri adı altındaki alana tıklayarak açılacak olan talep ihbar şikayet formunu doldurabilirsiniz. Böylelikle poblemlerinıza em kısa bir sürede ve en bi hayli hızlı biçimde çözüm bulacaksınızdır. Tüm bunlar için www.sedas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sedaş müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sedaşşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Adres : Maltepe Mah. Orhangazi Cad.​ 54100 Sakarya/TÜRKİYE​
Telefon : +90(264) 295 85 00
Faks : ​+90(264) 275 10 48
​E-posta : ​​[email protected]
TÜKETİCİ HİZMETLERİ HATTI : +90(262) 186 11 22

+90(264) 186 11 22

+90(380) 186 11 22​

​+90(374) 186 11 22​​​​​​​​

Mutabakat Mail Adresleri,

Tedarikçi (Satıcı) E-posta: [email protected]

BA E-posta Adresi: [email protected]

BS E-posta Adresi: [email protected]

Müşteri E-posta: [email protected]

Sedaş’ın 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak, anlık elektrik kesinti ve arıza ihbarında bulunabilir, sokak aydınlatma lambaları ile ilgili ihbarda bulunabilir, aboneliğiniz ile ilgili tüm detaylı bilgilere basit bir şekilde varabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla tüm abonelik işlemlerinizi uygulayabilirsiniz.

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Sedaş Arıza İhbar

Sedaş Kaçak İhbar

Sedaş Aydınlatma Şikayet

Sedaş İstek, İtiraz ve Şikayet

Arama Kelimeleri: sedaş iletişim bilgileri, sedaş telefon no, sedaş irtibat tel, sedaş canlı destek, sedaş müşteri temsilcisi, sedaş şikayet hattı, sedaş müşteri hizmetleri numarası, sedaş çağrı merkezi numarası, sedaş iletişim numarası, sedaş çağrı merkezi, sedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu