Bilgi Arşivi

Securitas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Securitas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Securitas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Securitas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Securitas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Securitas’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Securitas iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Securitas AB adı ile Dünya genelinde hizmet gösteren Securitas, İsveç merkezli bir güvenlik hizmetleri sağlayıcısı şirketi olarak 1934 senesinde kurulmuştur. Görüntüleme, devriye ve güvenlik görevlisi hizmetleri sunan Securitas 87 yıllık tecrübesi ile tüm Dünya’da en fazla bilinen güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olan Securitas Dünya genelinde a 355.000 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Ülkemizde ise 20.000 çalışanı bulunan Securitas, 26 farklı sektörden 1000’in üzerindeki müşterisine adı altında bulunan şirketler aracılığı ile profesyonel hizmet vermektedir. 11 bölge müdürlüğü ve 74 şube müdürlüğü ile ülkemizde geniş bir ağa sahip olan Securitas Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de alanında önder marka konumundadır.

Securitas İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSecuritas İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Securitas İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya’nın en büyük işverenlerinden birisi olan Securitas bu bağlamda ülkemizde her ay yüzlerce işçi alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yapan Securitas, kariyer.net, eleman.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden güncel olarak iş ilanları yayımlamaktadır.

Ülkemizin en büyük kariyer platformlarından birisi olan eleman.net adresinden Securitas’ın güncel olarak yayında olan tüm ilanlarını görebilir ve size uygun olanlara basit bir şekilde başvuru uygulayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Eleman.net adresinde sağ üst bölümde bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra çıkan pencereden Özgeçmiş Oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Securitas’ın tüm açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de Securitas’ın yayımlamış olduğu iş ilanlarını basit bir şekilde görüntüleyebilir ve yalnızca bir üyelik ve güncel özgeçmiş tercih ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

tr.indeed.com adresinde ise kayıt olmak için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güncel detaylarını içeren bir özgeçmiş hazırlayıp siteye yükledikten sonra Master özel güvenlik adı altında bulunan tüm ilanlara başvuru gönderebilirsiniz.

Kariyer.net adresi üzerinde Securitas’a ait 50’den fazla iş ilanı bulunmaktadır. En fazla Securitas iş ilanının olduğu kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusu yapmak tüm kariyer platformlarından çok daha kolay.

İlk olarak öncedenden oluşturmadıysanız bir adet üye hesabı oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizin olduğu bir özgeçmiş tercih ederek Securitas ‘ın tüm ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

En son resmi web sitesi üzerinden iş başvuru formu aracılığı ile işçi alımı gerçekleştiren Securitas,  bu forum üzerinden genel başvuru kabul etmektedir. Bu bağlamda linke tıklayarak ulaşabileceğiniz iş başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak sayfalının altında bulunan Gönder butonu ile şirkete genel başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm patformları sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek Securitas adı altında bulunan toplamda 100’e yakın ilanı basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Securitas İş İlanları

Toplamda dört farklı site üzerinden iş ilanı yayımlayan Securitas adı altında kariyer fırsatı yakalamak için tüm siteleri sıra sıra gezmenize gerek yok. Sizler için sürekli olarak olarak güncel tuttuğumuz sitemizi sık sız ziyaret ederek Securitas ile alakalı en güncel iş ilanlarına ulaşmanız olabilecek.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Güvenlik Görevlisi – Ankara Ankara Başvur
Alarm İzleme Operatörü-İstanbul İstanbul Başvur
GÜVENLİK GÖREVLİSİ – AVM – ZİNCİRLİKUYU İstanbul Başvur
GÜVENLİK GÖREVLİSİ – HASTANE – ULUS – İSTANBUL İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi – Maslak – Plaza İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi / Avm – Sarıyer İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir Başvur
Güvenlik Görevlisi_ Esenyurt Depo İstanbul Başvur
Kadın Güvenlik Görevlisi_ Esenyurt Depo İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi Küçükçekmece Avm Projesi İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi_ Esenyurt İstanbul Başvur
Güvenlik Görevlisi_ _ Beylikdüzü (Hastane Projesi) İstanbul Başvur
DÖŞEMEALTI-GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya Başvur
Güvenlik Görevlisi /Çiğli İzmir Başvur
Güvenlik Görevlisi – BALÇOVA- AVM İzmir Başvur
Güvenlik Görevlisi -Manisa Manisa Başvur
SAKARYA / Güvenlik Görevlisi Sakarya Başvur
Güvenlik Cctv Operatörü İzmir Başvur
Engagement, C&B Specialist Ankara Başvur
Bordro Uzmanı Ankara Başvur

Daha fazla Securitaş iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu