Müşteri Hizmetleri

Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Secretcv.com, iş arayan ve işveren bireyleri bir araya getiren ve internet ortamında buluşturan bir kuruluştur. Mayıs 2016 istatistiklerine göre bünyesinde 20 milyonu aşkın özgeçmiş, 55 bini aşkın işveren bulunmaktadır. Yüzde yüz aday gizliliği ve kullandığı yenilikçi teknolojilerle birlikte Secretcv, adaylarına en bi hayli hızlı ve en doğru bir biçimde iş bulmalarını sağlar.

Secretcv’ye üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelik ve Secretcv’nin vermiş olduğu tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Secretcv aracılığıyla iş ilanları, staj ilanlarına ulaşıp başvuru yapabilir yahut işveren iseniz bir iş ilanı oluşturabilirsiniz. İçeriğinde bir çok avantajı bulunan Secretcv gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Secretcv’nin iş ilanı vermek isteyen kullanıcıları için 5 ayrı il için ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla bulunduğunuz ilde iş ilanı vermek için arayabilir, ilan danışmanlık hizmeti alabilir, sitede sistemsel yaşadığınız poblemleri aktarabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Secretcv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 572 25 25 (Ankara)
0232 441 71 44 (İzmir)
0216 572 25 25 (Antalya)
0216 572 25 25 (Bursa)
0216 572 25 25 (İstanbul)

Arama Kelimeleri: secretcv iletişim bilgileri, secretcv telefon no, secretcv irtibat tel, secretcv canlı destek, secretcv müşteri temsilcisi, secretcv şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu