Başvurular

Seç Market Çalışma Saatleri

Seç Market Çalışma Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Seç Market Çalışma Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Seç Market Çalışma Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Seç Market Çalışma Saatleri

Seç Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Seç Market, Bizim Toptan Satış Mağazalarının iş ortağı olarak faaliyet göstermekte olan bir marketler zinciridir. Seç Market kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış olan bir kuruluştur. Ülke genelinde 350’yi aşkın Seç Market şubesi bulunmaktadır. Peki bu Seç Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Seç Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Seç Market Çalışma Saatleri 2021

Ülke genelinde hizmet vermekte olan Seç Market şubelerinin çalışma saatleri aynıdır. Seç Market şubeleri  sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.  Seç market çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında bulunmaktadır.

Seç Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Seç market şubeleri sabahları saat 08:00’den bu yana hizmet vermeye başlamaktadır.

Seç Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Seç market şubeleri akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

Seç Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Seç market yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Seç Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Seç market Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise hizmet vermektedir.

Bu makalemizde Seç market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 0212 577 75 52 üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu