Bilgi Arşivi

Sebit İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sebit İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sebit İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sebit İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sebit İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sebit’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Sebit bünyesine dahil olup Sebit iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sebit işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sebit açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir eğitim teknolojileri şirketi olarak 32 yıl önce kurulan Sebit, günümüz itibari ile Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi olarak sektördeki yerini korumaktadır.

32 yıllık Ar-Ge deneyimi ve ülkeler arası örgütlenmesini Türk Telekom’un grup sinerjisi ile birleştiren Sebit, teknolojiyi yenilikçi ve etkin bir biçimde tercih ederek eğitim çözümlerini ulusal yahut ülkeler arası arenada üretmeye sürdürmekte.

Ülkemizin eğitim sektörünü geliştirme hedefi ile çok sayıda çözümü sektörle buluşturmanın gururunu yaşayan Sebit, güncel olarak Ankara ODTÜ Teknokent’te yürüttüğü faaliyetleri ile eğitim teknolojilerinde Dünya’da önder şirketlerden biri olarak sektöre yön vermeye sürdürmekte.

Sebit İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSebit İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sebit İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sebit, alanında öncü bir marka olması sebebiyle her geçen gün daha çok iş ortağına çözümler sağlamaktadır. Bu büyüme sebebiyle sürekli olarak olarak personel ihtiyacı bulunan Sebit, bu bağlamda iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresi güncel olarak ülkemizin en büyük kariyer platformlarından biridir. Her gün binlerce insan bu adres üzerinden hayalindeki kariyer fırsatını yakalamaktadır. Bu bağlamda Sebit adı altında çalışma fırsatı yakalamak için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta.

İlk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Sebit’in yayımlamış olduğu tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Sebit bunun yanı sıra ülkemizde son senelerde bilinirlik kazanan LinkedIn platformu üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Şirketin LinkedIn profilinden şirket ile alakalı her türlü bilgiyi öğrenebilir, platforma üye olduktan sonra da mevcut tüm pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Sebit LinkedIn profiline ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Sitemizden ayrılmadan kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Sebit İş İlanları

Alanında öncü bir marka olarak ülkeler arası standartlarda çalışma ortamı sağlayan Sebit, birden fazla aday için uygun kariyer fırsatı sunmakta. Sebit, büyük bir marka olarak her geçen gün farklı iş ilanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlamaktadır. Bu bağlamda bu iş fırsatlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Yazılım Mühendisi / Java Ankara Başvur
Videographer Ankara Başvur
Android Uygulama Geliştirici Ankara Başvur
Yazılım Test Uzmanı Ankara Başvur
Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ankara Başvur
Sosyal Medya Reklam Uzmanı Ankara Başvur
Grafik Tasarımcı Ankara Başvur
Önyüz (Frontend) Geliştirme Uzmanı Ankara Başvur
Ürün Yöneticisi Ankara Başvur
İçerik Test Uzmanı Ankara Başvur

Daha fazla Sebit iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu