Müşteri Hizmetleri

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sebamed çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sebamed müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sebamed şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sebamed müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sebamed Çağrı Merkezi Numarası

Sebamed cilt sağlığı ve güzelliği için ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü yelpazesinde barındırarak sizlere en uygun fiyat ve kalite ile sağlamaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ve dermatologlar aracılığıyla test edilen ürünlerimiz cilde zarar verici kimyasalları barındırmaması sebebiyle uzun seneler boyunca üyelerimizin cilt bakımı rutinlerinin vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır. Markamızın yalnızca yetişkinler aracılığıyla değil, bunun yanı sıra çocuk ve bebek bakımlarında ebeveynler aracılığıyla güvenle tercih edilmesi en büyük gurur ve mutluluk kaynağımızdır. Müşterilerimizin markamıza duyduğu güveni korumak ve tatminiyetinizi sürdürmek için var olan gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sebamed çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sebamed Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendiniz için yapacağınız en mühim yatırımlardan olan cilt bakımı, erkek, kadın, genç, yaşlı herkes için günlük yaşamın parçası olan bir aktivite olarak görülmektedir. Lakin piyasada bulunan çok çeşitli markalar içinden cilt yapınız için en uygun ürünü seçmek çoğu zaman şansa bırakılmaktadır. Sebamed olarak, hassas, yağlı, kuru, karma gibi her türlü cilt türü yapısına uygun seçenekleri bulunan yüz temizleme, nemlendirme, yaşlanma zıtı bakım, vücut bakımı, deodorant, saç bakımı ürünlerimiz sizleri güvenilir ürün bulma sıkıntısından kurtarmakta ve doğal içerikleri ile cilt yönünde aradığınızın karşılığını vermektedir.

Müşterilerimizin şikayet ve isteklerini dinlemek ve yardımcı olabilmek için her zaman müşteri hizmetleri destek hattımızda hizmet vermeye hazır bulunmaktayız. Müşteri hizmetlerimize 0850 737 7446 numaralı telefon hattından varabilirsiniz. Ürünlerimizin değerine verdiğimiz mühim, üyelerimizin geri dönüşlerine ve tatminiyetine de gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sebamed müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sebamed Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sebamed müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 737 74 46 numaralı Perigo tüketici danışma hattına bağlanarak bize varabilirsiniz. Bu hattı arayarak direk müşteri hizmetleri görevlisi ile görüşmenizi uygulayabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi saat 09.00 ile 17.00 içindedır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sebamed müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sebamed Şikayet Hattı

Sebamed markası olarak en mühim ve bilinen özelliğimiz pH 5.5 yapısına sahip ürünler sunmamızdır. Cilt sağlığı için koruyucu özelliği dermatologlarca onaylanmış olan pH 5.5 yapımız ile diğer cilt bakım markalarından ayrılmaktayız.  Bizlere mail yolu ile ulaşmak isteğe göre, mesajınızı istinfo@perrigo.com adresine ileterek genel merkezimize varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sebamed müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sebamed şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sebamed çağrı merkezi numarasına  0850 737 74 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Merkez
Perrigo Kişisel Bakım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1A Ofis Blok 5. Kat Nida Kule Göztepe/ İstanbul

Telefon: +90 216 527 51 51

Fax: +90 216 314 93 63

Eposta: [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sebamed iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Sebamed sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sebamed iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Sebamed iletişim bilgileri, Sebamed telefon no, Sebamed irtibat tel, Sebamed canlı destek, Sebamed müşteri temsilcisi, Sebamed şikayet hattı, Sebamed müşteri hizmetleri numarası, Sebamed çağrı merkezi numarası, Sebamed iletişim numarası, Sebamed çağrı merkezi, Sebamed müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu