Müşteri Hizmetleri

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1979 senesinde Alan Shugart ve Finis Conner aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde kurulmuştur. Sabit disk ürünleri tasarlayan şirket, sabit disk ve depolama çözümleri üretiyor. İlk kurulduğunda adı “Shugart Teknoloji” olan şirket, ilk disk ürünü olan form faktörüyle uyumlu ilk sabit disk ST-506’yı yine o senelera piyasaya sundu. 1980’li senelerda IBM ile imzaladığı ortaklık ile büyümesini hız kazandıran şirket, ardındanları IBM ile anlaşmasının sona ermesinin ardından bir iflasın eşiğinden dönerek kendi sevkiyat kanalını kuruyor. Yine 1980’li senelerda şirket isim ve logosunu Seagate ile güncelledi.

Tüm dünya üzerinde veri depolama, saklama ve koruma kategorilerinde çeşitli hizmet ve çözümler sunan bir şirkettir. Hizmet verdiği alanda geçmiş senelera dayanan bilgi birikimiyle çağın teknolojisini birleştiren firma, depolama aygıtı denildiğinde akla gelecek ilk şirketlerin içinde geliyor.

Seagate’nin mail ve telefon için iletişim bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden ulaşarak istek, şikayet ve de önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca vereceğimiz formu doldurarak Seagate’nin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. İletişim için dil seçeneği İngilizce’dir. Türkçe iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Türkçe destek için bilgiler eklendiği zaman sitemiz üzerinden konu güncellenecektir.

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seagate Telefon Numarası
1 405 324 4714 (Pazartesi-Cuma; 08:00-17:00)

Seagate’nin Sizi Arayabilmesi İçin Doldurulacak Form
Form

Seagate E-Mail Gönder
E-Mail

Arama Kelimeleri: Seagate iletişim bilgileri, Seagate telefon numarası, Seagate mail adresi, Seagate canlı destek, Seagate müşteri temsilcisi, Seagate şikayet hattı, Seagate tüketici ilişkileri danışma hattı, Seagate iletişim, Seagate çağrı merkezi, Seagate Türkiye iletişim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu