Müşteri Hizmetleri

Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scorp çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Scorp müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Scorp şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Scorp müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Scorp 2015 senesinde Koç Üniversitesi’nde okuyan 2 genç aracılığıyla yapılmış bir uygulamadır. Scorp kullanıcıların 15 saniyelik kısa videolar çekip dostlarıyla paylaşmasına olanak sağlar. Scorp uygulamasına Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabınızla giriş yaparak yahut üyelik formunu doldurup üye olabilirsiniz.

Scorp’ta her video belirli bir kategoriye sahiptir, bir kullanıcı kategori açıp o kategori üzerinden video paylaşımı yapar. Diğer kullanıcılar isterlerse bu kategori üzerinden video çekip paylaşabilir. Ayrıca “Anonim Ol” kategorisiyle profiliniz belli olmadan video yükleyebilirsiniz. Günümüzdeki diğer sosyal platform uygulamaları gibi Scorp’ta da haber akışı özelliği bulunmaktadır. Burada paylaşılan her video kategorisi ve yüklendiği zamana göre sıralanmakta, kullanıcılar bu videoları beğenip yorum yapabilmektedir.

Scorp Çağrı Merkezi Numarası

2014 senesinde 4 Türk üniversite öğrencisi aracılığıyla yaratılmış olan Scorp, “konu başlığı odaklı” bir uygulama olması için dizayn edilmiştır. Başlarda, Scorp’ta bulunan içerikler 15 saniyelik videolardan bir araya gelmektedir. 2015 senesinde canlı yayın yapma özelliği de ilave edilmiştir. Uygulama Google play store üzerinden ve İOS mağazalarından basit bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulamayı kullanmak gayet basittir. İçinde bir profil oluşturduktan sonra kısa videolar paylaşılan bir uygulamadır. Videolar 15 saniyeliktir. Bu 15 saniyelik videolar uygulamaya kaydedilir ve hesap sahibi olan herkes aracılığıyla rahatlıkla izlenebilmektedir. Videoları kategorilere ayrıştırılmıştır. Her kullanıcı istediği kategoriye uygun olan videoyu yüklemektedir. Scorp çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kullanıcılarının sorunla karşı karşıya geldiklarında başvurabilecekleri bir iletişim hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle teknik destek almak isteyen, poblemlerina çözüm bulmak isteyen kullanıcılar resmi mail adresi olan [email protected] mail adresine yahut resmi internet sitesi olan www.scorpapp.com üzerinden “bize ulaşın” opsiyonunu tercih ederek iletişim kurabilir. Tüm kullanıcıların yaşadığı sorunlarla yakında zamandan, titizlikle ilgilenilir. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra en kısa bir sürede dönüş yapılır.

Scorp Müşteri Hizmetleri Numarası

Scorp, iletişim numarası yahut çağrı merkezi kullanmamaktadır. Bunun yerine, günümüz teknolojisinin olanaklarını tercih ederek internet üzerinden ulaşım için resmi internet sayfası üzerinden “bize ulaşın” başlığı altında bulunan iletişim formu ile müşterileriyle iletişim kurma yolunu seçmiştir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için iletişim formunu doldurmanız yeterli gelmektedir. Yapılan tüm görüşmeler kayıt ve kişisel tüm detaylarınız de yasal zorunluluk ikaznca koruma altındadır. Sorununuz en kısa bir sürede çözülecektir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Scorp müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Scorp Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Scorp hizmetlerinden ötürü meydana gelmiş olan poblemleri çözmek için aksiyon almaya her zaman hazır olan bir markadır. Bu bağlamda yurdumuzda müşteri hizmetleri servisi sunmayan marka, hizmetini online olarak sunduğu iletişim formu ile yürütmektedir. Buradaki amaç, telefonda geçen beklemelerin meydana getirdiği stresi ve buna bağlı olarak yaşanan tatminiyetsizliği yok etmek ve her problemi kayıt altına alarak sorunu es geçmeden çözüme kavuşturmaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Scorp müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Scorp Şikayet Hattı

Scorp şikayet hattı kıymetli üyelerinin hizmet alımlarında yaşamış olduğu her türlü şikayette yardıma hazırdır. Yukarıda gösterilen yöntemlerden uygun olanının seçilmesi durumunda en kısa bir sürede sorununuzun çözümü için iletişime geçilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Scorp müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Scorp şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Scorp’ta üyelik esnasında oluşan hataları, kullanıcı hesabın kapanması, üyelik detaylarının hatalı olması, kullanıcı şifresinin başkası aracılığıyla değiştirilmesi gibi yaşadığınız poblemlerinız için ne yazık ki Scorp’un bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Kısacası Scorp uygulamasının bir çağrı merkezi numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Bunun yerine iletişime geçebileceğiniz başka alternatifler mevcuttur.

Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla gireceğiniz iletişim formuna; hesap kapatma ile alakalı konularınızı, kullanıcı adı değişiklik isteği, hesap ulaşım sorunu, teknik sorun gibi konuları bildirebilir, geri dönüş alabilirsiniz.

Scorp İletişim Formu

Scorp ile ilgili yukarıda bulunan çözüm metotları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen yanıtlar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Kelimeleri: scorp iletişim bilgileri, scorp telefon no, scorp irtibat tel, scorp canlı destek, scorp müşteri temsilcisi, scorp şikayet hattı, scorp müşteri hizmetleri numarası, scorp çağrı merkezi numarası, scorp iletişim numarası, scorp çağrı merkezi, scorp müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu