Müşteri Hizmetleri

Scope Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scope Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Scope Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Scope Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Scope Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scope çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Scope müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Scope şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Scope müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kullanıcılarına canlı yayın yapma olanağı sunan Periscope, Android ve iOS tabanlı işletim sistemli cihazlarda kullanılabilir bir uygulamadır. Periscope, Sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden canlı yayınların yapılmasına olanak sağlıyor, bu yapılan canlı yayını dünya üzerindeki herkesin izleyebiliyor.

Periscope uygulamasını kullanabilmek için uygulamayı yükledikten hemen sonra Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabınızla uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabınız yok ise önce Sosyal paylaşım platformu Twitter’a üye olup ardından Periscope’a giriş uygulayabilirsiniz. Bunun yanında çevrenize en yakın canlı yayın yapan bireyleri görebilir, dünya üzerinde bulunan canlı yayınları izleyebilir, dilerseniz sizde bir canlı yayın başlatabilirsiniz.

Periscope’ta bir canlı yayın oluşturmak isteğe göre sağ altta bulunan kamera simgesine tıklayıp, Sosyal paylaşım platformu Twitter görünürlüğü ve paylaşımı ile ilgili alakalı seçeneği işaretleyebilirsiniz. Bu adımların ardından canlı yayını başlatabilirsiniz. Ayrıca Periscope uygulamasının ayarlar bölümünden yaptığınız canlı yayını kaydetme seçeneğiyle yaptığınız canlı yayını kaydedebilirsiniz.

Scope Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın dört bir yanından yayına giren videoları izleyebileceğiniz, basit bir şekilde video yayınlayabileceğiniz, yorum yapıp, fikirler sunabileceğiniz bir platform olan scope üyelerine sınırsız hizmetler sağlamaktadır. Yayın yapmanızı ve canlı yayın videolarına katılmanızı sağlar. İnsanlarla tanışabileceğiniz, yeni yerleri ziyaret edebileceğiniz çok amaçlı düşünülmüş bir platformdur. Kullanıcılarına sınırsız bir hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlerin yetersiz kaldığını düşündüğünüz ve bir sorununuz olduğu zaman Scope çağrı merkezlerini arayarak çağrı merkezi personellerinden en güzel hizmeti alabilirsiniz. Çağrı merkezi numaralarına Scope iletişim formu doldurarak müşteri hizmetlerine varabilirsiniz. Yaşadığınız sorunu en kısa bir sürede çözmek için büyük bir çaba gösterirler.

Scope Müşteri Hizmetleri Numarası

Scope canlı yayın yaparak, video çekip kaydederek, canlı yayınlara katılarak, sosyalleşip eğlenebileceğiniz bir platformdur. Bu platformda dostlarınızın canlı yayınlarına katılıp yorumlarda bulunabilirsiniz. Belirli dostlarınıza veya takipçilerinize özel yayınlar yapabileceğiniz çok geniş kapsamlı düşünülmüş bir uygulamadır. Uygulama ile alakalı yaşadığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca rahatsız olduğunuz durumlarda uygulama da takipçilerinizi kısıtlayabileceğiniz seçenekler bulunmaktadır.

Scope Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnsanlarla tanışarak ilgi alanlarını, bilgi ve tecrübelerini paylaşabileceğiniz uygulama olan scope çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Dünyanın her yerinde ki popüler videoları seyredebileceğiniz ve her yerde yayın izleyebileceğiniz çok kapsamlı bir platformdur. Kullanımı pratik ve üyelik fiyat aralıkları uygundur. Scope iletişim formu doldurarak müşteri hizmetlerine varabilirsiniz. Uygulama ile alakalı yaşadığınız poblemleri müşteri hizmetlerini arayarak çalışanlara bildirebilirsiniz. Sorularınızı sorabilirsiniz. Size en iyi bilgi hizmeti verilecektir.

Scope Şikayet Hattı

Dünyanın en iyi video uygulamalarından birisi olan Scope çok geniş düşünülmüş bir platformdur. Tamamen kullanıcı ihtiyacı ışığında geliştirilip kullanıcıların vazgeçilmezi olan bir alandır. Size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak yenilenmekte ve uygulama ile alakalı yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulmaktadır. Bunu için yaşadığınız poblemleri uygulama ile alakalı şikayetleri arayarak veya yazarak bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz ve istekleriniz ışığında olduğundan da daha güzel bir hizmet sunulacaktır. Başka kullanıcılar aracılığıyla rahatsız edildiğiniz durumlarda uygulama içinde kullanan kişiyi uygulamaya şikayet edebilirsiniz. Sorununuzu bildirebilirsiniz.

Scope’un ne yazık ki bir çağrı merkezi numarası yoktur.

Aşağıda verilen bağlantı aracılığıyla iletişim formunu doldurabilir, hesabınız ile ilgili yaşadığınız poblemleri, Periscope hesabınızın kapatılmasıyla alakalı bilgileri, sormak istediğiniz soruları ve şikayetlerinizi Periscope’a bildirebilirsiniz.

Periscope İletişim Formu

Periscope ile ilgili yukarıda bulunan çözüm metotları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen yanıtlar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Kelimeleri: periscope iletişim bilgileri, periscope telefon no, periscope irtibat tel, periscope canlı destek, periscope müşteri temsilcisi, periscope şikayet hattı, periscope müşteri hizmetleri numarası, periscope çağrı merkezi numarası, periscope iletişim numarası, periscope çağrı merkezi, periscope müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu