İnternet

Satış Ortaklığı Veren Siteler

Satış Ortaklığı Veren Siteler, güncel bilgiler bölümümüzde Satış Ortaklığı Veren Siteler başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Satış Ortaklığı Veren Siteler haberimizin detayları..

Satış Ortaklığı Veren Siteler

Satış ortaklığı veren siteler ile birlikte mühim miktarlarda para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı siteleri 2021 senesinde da hem ek gelir elde etmek isteyenlere hem de tamamen bu işe odaklanmak isteyenlere mühim bir avantaj sunuyor.

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı sağlayan siteler bu sitedeki ürünlerin satılması üzerine komisyon almanızı sağlarlar. Başka bir ifade ile satış ortaklığı üzerinden her satıştan belirlenmiş oranlar üzerinden komisyon alabilirsiniz. Sitenize ekleyeceğiniz çeşitli tanıtım yazıları veya banner gibi görseller ile birlikte satış ortaklığına dahil olmuş olursunuz. Satış ortaklığı hesaplama yapılacak olursa misal olarak 90 liralık bir ürün sattığınızda yasal kesintiler ardından elinize 40 lira civarında bir meblağ geçecektir fakat bu tutar komisyon oranı üzerinden belirlenir ve bu hesaplama için yüzde 50 komisyon oranı belirlenmiştir. Komisyon oranına göre alacağınız ücretler de değişiklik taşıyacaktır.

Satış Ortaklığı Veren Siteler Neler?

Satış ortaklığı veren siteler şu biçimde;

  • com; Yayıncıların internet sitelerinden paylaştıkları tanıtımlar ve reklamlar üzerinden kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Firma yapılan satışlar üzerinden kazançları 30 gün içinde hesabınıza yatırıyor. Aynı zamanda Defacto, Mudo, Mediamarkt, Koton, Idefix gibi markalar ile çalışıyor.
  • com; Bünyesinde çok sayıda firmayı içinde yer alıyor ve yayıncıların reklam metinlerini yayına girmesi ardından satış ve tıklama başına kazanç sağlamayı sunuyor.
  • com.tr; Özellikle sosyal platform kanalları üzerinden satış ortaklığı yapmak isteyenlere mühim fırsatlar sağlıyor.
  • com.tr; Ünlü seyahat şifrketi Pamukkale Turizm, siteye trafik gönderilmesini sağlayarak yapılan satışlardan yüzde 5 komisyon almanızı sağlıyor. Buna göre kendi sitenizden Pamukkale Turizm’in sitesine giden kullanıcıların bilet almaları halinde ücret üzerinden yüzde 5’lik bir dilimi size özel hale geliyor.
  • Odaklıpazar.com; özellikle kişisel gelişim ve alanında uzmanlık gerektiren kitapların bulunduğu bu site üzerinden yaşanacak satışlara aracılık eder yüzde 50’ye varan komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Clickbank; içinde kitaplar, eğitimler ve benzeri çeşitli dijital ürünler bulunmaktadır. Bu sistem aracılığı ile sizin referansınız aracılığıyla yapılan işlemlerden mühim miktarlarda komisyon elde edebilirsiniz.

Satış ortaklığı siteleri ile birlikte ek gelir elde etmeniz olabilecek olduğu gibi site hacminize bağlı olarak mühim miktarlarda ücret de kazanabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu