Müşteri Hizmetleri

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sateen çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sateen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sateen şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sateen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sateen.com, 2012 senesinin mayıs ayından bu yana faaliyetlerini sürdüren giyim sitesidir. 25 yılı aşkın perakende satış tecrübesine dayanarak 2012 senesinden bu yana internet üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Sektörünün ileri gelen markalarından birisi haline gelmiştir.

Yaptığı kampanyalar, indirimler ve sıcak fırsatlarla bir çok birinin kalbine taht kurmayı başaran Sateen, bir çok ürün grubunda satışlarını sürdürmektedir. Bu ürün grupları şöyledir; Ayakkabı, Bluz, Badi, Ceket, Elbise, Etek, Gömlek, Gözlük, Hırka, Mont & Kaban, Pantolon, Sweat, Şort, T-Shirt, Tayt, Trençkot, Triko, Tulum, Tunik, Yelek, Atlet.

Sateen Çağrı Merkezi Numarası 

25 yılı aşkın bir süredir mağazaları ile hizmet veren Sateen; 2012 senesinden ibu yana online satış kanalı ile üyelerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana tek hedefi müşteri tatminiyeti olan firmamız, anında kargo hizmetini devreye sokan ilk online alışveriş sitesi olmuştur. Online alışveriş sitesinin yanında İstanbul, Antakya ve İskenderun olmak üzere 10 mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz müşterileri, sıkıntı duydukları her hususta müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirler. Müşterilerimiz, online siteden yahut mağazalarımızdan aldıkları ürünler ve hizmet ile ilgili, yaşadıkları her türlü sorun yahut sıkıntıyı bildirebilirler. Çağrı merkezimiz her türlü ve sorun ile ilgilenmekte ve sorununuza çözüm bulmaktadırlar. Sateen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sateen Müşteri Hizmetleri Numarası 

Mağaza yahut web sitemizden yaptığınız alışverişlerde, yaşadığınız her türlü sorun ve şikayette, 0 850 736 22 22 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sateen müşteri hizmetleri olarak her zaman üyelerimizin istekleri ışığında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana hedefi müşteri tatminiyeti olan firmamız, çağrı merkezimiz vasıtasıyla üyelerinin her türlü dileklerini yerine getirmektedir. Ürün iadesi, kusurlu ürün, sipariş değişikliği konularında yardım alabileceğiniz gibi, aklınıza takılan soruları da çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Yapılan görüşmeler, güvenliğiniz gereği kayıt altında tutulacak ve KVKK kapsamı içinde koruma altında tutulacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sateen müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sateen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Müşteri hizmetleri numaramız, müşteri tatminiyetini daima ön planda tutmaktadır. Müşteri sayımızın her geçen gün artmasının yanında, kaliteli hizmet vermeye de özen gösteren firmamız, müşteri tatminiyetini en üst düzeyde tutmaya gayret göstermektedir. Sateen müşteri hizmetlerine 0 850 736 22 22 numaralı çağrı merkezi numiçinden varabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız üzerinden, yaşadığınız sorun ve sıkıntıları dile getirebilir ve kısa bir sürede çözüm bulacaksınızdır. Müşteri hizmetlerinde çalışan personellerimiz gerekli tüm ilgiyi göstermektedirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sateen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sateen Şikayet Hattı

Sateen şikayet hattı, müşteri tatminiyeti kapsamı içinde kurulmuştur. info@sateen.com üzerinden yaşadığınız problemleri yazabilir ve bizlere varabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız üzerinden yaşadığınız bir sorun var ise, şikayet hattı üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Müşteri tatminiyetinin önde geldiği firmamızda her türlü sorun ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sateen müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sateenşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Firma Adı: Saten Tekstil Elk. İltşm. San ve Tic Ltd Sti
Adres: Adil Mahallesi Demokrasi Caddesi No:1 Manolya İş Merkezi Kat:2 Sultanbeyli / İstanbul
Telefon Numarası: 0850 736 22 22
WhatsApp:  0530 464 00 05
E Posta: info@sateen.com

Sateen’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Sateen’den almış olduğunuz bir ürünün sipariş takibini yapabilir, iade ve değişim için gerekli koşulları öğrenebilir, teknik destek alabilir, ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 736 22 22

Arama Kelimeleri: sateen iletişim bilgileri, sateen telefon no, sateen irtibat tel, sateen canlı destek, sateen müşteri temsilcisi, sateen şikayet hattı, sateen müşteri hizmetleri numarası, sateen çağrı merkezi numarası, sateen iletişim numarası, sateen çağrı merkezi, sateen müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu