Bilgi Arşivi

Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sasa Polyester’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sasa Polyester bünyesine dahil olup Sasa Polyester iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sasa Polyester işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sasa Polyester’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1966 senesinde faaliyetlerine başlayan Sasa Polyester, polyester elyaf, filaman ve polimerler gibi ara ve ana ürünler hususunda Dünya’nın ileri gelen üreticilerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ve tecrübesi ile sektöründeki önderliğini başarı ile sürdüren Sasa Polyester, kuvvetli teknolojik altyapısı, yüksek üretim kapasitesi ve geniş sevkiyat ağı ile ülkemizde ve Dünya’da öncü bir marka konumundadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana sektördeki önderliğini gösteren Sasa Polyester, bu bağlamda bir çok büyük yatırımcının dikkatini çekerek ilk kez 2000 senesinde Dünya kimya devi Dupont ile ortaklık kurdu.

2004 senesinde ortaklığa Sabancı Holding’in de katılması ile sektörde güç kazanan Sasa Polyester 2011 senesinde SASA adını kullanmaya başladı.1 Milyon metrekare üzerindeki kurulu merkezi, 1500’ün üzerinde uzman personeli ve yıllık 280 bin ton üretim kapasitesi ile Sasa Polyester, bi hayli hızlı adımlarla büyümesini sürdürmekte.

Sasa Polyester İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSasa Polyester İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sasa Polyester İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sasa Polyester, ülkemizde eleman alımlarını kariyer.net adresine ek olarak resmi web adresi olan sasa.com.tr üzerinden paylaşımı yaptığı İş Başvuru Formu üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan Sasa Polyester iş ilanlarına başvuruda bulunmak için aktif bir kullanıcı hesabıniz bulunmalıdır. Eğer öncedenden kariyer.net adresine üye olmadıysanız, sitenin sağ üst tarafında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayıp açılan pencereden kısa bir sürede yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra site sizi bir özgeçmiş yüklemeniz hususunda yönlendirecek. Yönlendirmeleri takip ederek en güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren özgeçmişinizi hesabınıza yükledikten sonra Sasa Polyester iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif ise sasa.com.tr adresine giderek insan Kaynakları bölümünde bulunan İş başvuru Formunu eksiksiz bi biçimde doldurmak. Bu formu doldurarak şirket bünyesine genel başvuruda bulunmanız olabilecek.

Şirket ihtiyaçları ışığında açılacak pozisyonlardan uygun olanları için Sasa Polyester sizinle iletişime geçecektir.

Sasa Polyester’in kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanlarını hemen basit bir şekilde görüntülemek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Sasa Polyester İş İlanları

Ülkemizin alanında önder markalarından birisi olan Sasa Polyester, kurumsal yapısı ve kuvvetli iş ortakları ile birlikte gösterdiği sağlam duruş ile adaylar için güzel bir alternatif. Köklü geçmişi ile güven aşılayan Sasa Polyester’in güncel tüm iş ilanlarını ve başvuru kriterlerini ilk siz öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İşletme / Bakım Mühendisi Adana

Sasa Polyester iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu