Bilgi Arşivi

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sarar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sarar bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sarar işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sarar’da bulunan  açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1944 senesinde Eskişehir’deki 12 metrekarelik bir terzi dükkanı ile temelleri atılan Sarar, moda Dünyasına adımını attığı günden bu yana şık ve yaratıcı tasarımları ile kısa bir sürede hızla büyüyerek ilk kez Eskişehir’de ev tekstili ve giyim fabrikaları son kez da İstanbul’da açtığı kadın giyim fabrikası ile 77 senedir  sektöre yön vermektedir.

5000’den fazla çalışanı, 58 adeti yurt dışında ve  160’dan fazlası ise Türkiye’nin 75 şehrine dağılmış olan Sarar, mağazaları ile çok geniş bir tüketici profiline ulaşmaktadır. Ürettiği tekstil ürünlerinin %40’ını başta Rusya, ABD ve Lübnan olmak üzere 28 ülkeye göndermektedir.

Bir dönem Türk milli futbol takımına da sponsor olan Sarar, hazır giyim ve moda sektöründe emin adımlarla yürümektedir.

Sarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sarar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarar’da çalışmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak secretcv.com yahut tr.indeed.com adreslerine gidip bir üyelik oluşturulmalıdır. Oluşturulan üyeliğe CV’nizi yüklendikten sonra Sarar şifrketinın açık pozisyonlarından uygun olanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Sarar, resmi sitesi üzerinden başvuru kabul etmemektedir, bundan dolayı işçi alımı için başvuruların yukarıdaki kariyer portalları üzerinden yapılması gerekmektedir. Her pozisyon için istediğimiz yetenek ve uzmanlıklar ilanların içinde bulunmaktadır.

Sarar İş İlanları

77 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü ve büyük hazır giyim firmalarından birisi olan Sarar, kurumsal kimliği gereğince çalışanlarına her alanda önem verir.  Birincil sermayesi çalışanları ve onların iş gücü olan Sarar bu gerekliliğin bilincinde, çalışanlarını sürekli olarak olarak ileriye taşıyan ve onlara bir çok olanak sağlayan bir firmadır.

Sektördeki rakipleri gibi yüksek standartlarda insan kaynakları politikaları üreten ve bunları uygulayan Sarar, dinamik ve enerjik kadrosu ile her daim ileriyi amacında olanleri bünyesine alarak gün geçtikçe daha da büyüyor.  Sarar personel alımları yalnızca şirketin mağazalarında değil bunun bunun yanında Eskişehir ve İstanbul’da bulunan fabrikalarda işçi olarak yapılmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Terzi Viaport Sarar İstanbul Anadolu
2 Terzi Bulvar Sarar Ankara
3 Modelist Bomonti Sarar İstanbul Avrupa
4 Satış Danışmanı Kuğulu Sarar Ankara
5 Kasiyer Rumeli Mağaza İstanbul Avrupa
6 Satış Danışmanı Mall Of Sarev İstanbul Avrupa
7 Satış Danışmanı Nata Vega Sarar Ankara
8 Satış Danışmanı Bulvar Ankara
9 Satış Danışmanı Outletpark İstanbul Avrupa
10 İstanbul Özdilekpark Satış Danışmanı İstanbul Avrupa
11 Dönemsel Satış Danışmanı Optimum İstanbul İstanbul Anadolu
12 Terzi Forum Trabzon Sarar Trabzon
13 Satış Danışmanı Büyükçekmece Mağaza İstanbul Avrupa
14 Parkbornova Sarar Kasa Yetkili Satış Danışmanı İzmir
15 Satış Danışmanı Marina Viaport İstanbul Anadolu
16 Muhasebe Elemanı Eskişehir
17 Satış Danışmanı Metropol İstanbul İstanbul Anadolu
18 Üretim Planlama Elemanı Eskişehir
19 Satış Danışmanı Basma Sarev Eskişehir
20 Bilgi İşlem Şefi Eskişehir
21 Satış Danışmanı Erzurum MNG Sarar Erzurum
22 Satış Danışmanı İzmir Agora Sarar İzmir
23 Sarar Eşarp Mağaza Satış Danışmanı Eskişehir
24 Panora Sarar Kasa Yetkili Satış Danışmanı Ankara
25 Muhasebe Elemanı Eskişehir
26 Satış Danışmanı Optimum Sarar Ankara
27 Sarar Bulvar Mağaza Kasiyer Ankara
28 Satış Danışmanı Gaziemir Sarar İzmir
29 Eticaret Uzmanı Eskişehir
30 Satış Danışmanı Optimum Sarar İzmir

Sarar İş Başvuru Formu

Sarar’da çalışan olmak yukarıda verdiğimiz bilgileri değerlendirebilir, bağlantı linklerine tıklayarak iş başvurunuzu yapabilir yahut Sarar iş başvuru formunuzu Sarar İK sayfasından doldurup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu