Bilgi Arşivi

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sarar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sarar bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sarar işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sarar’da bulunan  açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1944 senesinde Eskişehir’deki 12 metrekarelik bir terzi dükkanı ile temelleri atılan Sarar, moda Dünyasına adımını attığı günden bu yana şık ve yaratıcı tasarımları ile kısa bir sürede hızla büyüyerek ilk kez Eskişehir’de ev tekstili ve giyim fabrikaları son kez da İstanbul’da açtığı kadın giyim fabrikası ile 77 senedir  sektöre yön vermektedir.

5000’den fazla çalışanı, 58 adeti yurt dışında ve  160’dan fazlası ise Türkiye’nin 75 şehrine dağılmış olan Sarar, mağazaları ile çok geniş bir tüketici profiline ulaşmaktadır. Ürettiği tekstil ürünlerinin %40’ını başta Rusya, ABD ve Lübnan olmak üzere 28 ülkeye göndermektedir.

Bir dönem Türk milli futbol takımına da sponsor olan Sarar, hazır giyim ve moda sektöründe emin adımlarla yürümektedir.

Sarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sarar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarar’da çalışmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak secretcv.com yahut tr.indeed.com adreslerine gidip bir üyelik oluşturulmalıdır. Oluşturulan üyeliğe CV’nizi yüklendikten sonra Sarar şifrketinın açık pozisyonlarından uygun olanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Sarar, resmi sitesi üzerinden başvuru kabul etmemektedir, bundan dolayı işçi alımı için başvuruların yukarıdaki kariyer portalları üzerinden yapılması gerekmektedir. Her pozisyon için istediğimiz yetenek ve uzmanlıklar ilanların içinde bulunmaktadır.

Sarar İş İlanları

77 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü ve büyük hazır giyim firmalarından birisi olan Sarar, kurumsal kimliği gereğince çalışanlarına her alanda önem verir.  Birincil sermayesi çalışanları ve onların iş gücü olan Sarar bu gerekliliğin bilincinde, çalışanlarını sürekli olarak olarak ileriye taşıyan ve onlara bir çok olanak sağlayan bir firmadır.

Sektördeki rakipleri gibi yüksek standartlarda insan kaynakları politikaları üreten ve bunları uygulayan Sarar, dinamik ve enerjik kadrosu ile her daim ileriyi amacında olanleri bünyesine alarak gün geçtikçe daha da büyüyor.  Sarar personel alımları yalnızca şirketin mağazalarında değil bunun bunun yanında Eskişehir ve İstanbul’da bulunan fabrikalarda işçi olarak yapılmaktadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Terzi Viaport Sararİstanbul Anadolu
2Terzi Bulvar SararAnkara
3Modelist Bomonti Sararİstanbul Avrupa
4Satış Danışmanı Kuğulu SararAnkara
5Kasiyer Rumeli Mağazaİstanbul Avrupa
6Satış Danışmanı Mall Of Sarevİstanbul Avrupa
7Satış Danışmanı Nata Vega SararAnkara
8Satış Danışmanı BulvarAnkara
9Satış Danışmanı Outletparkİstanbul Avrupa
10İstanbul Özdilekpark Satış Danışmanıİstanbul Avrupa
11Dönemsel Satış Danışmanı Optimum İstanbulİstanbul Anadolu
12Terzi Forum Trabzon SararTrabzon
13Satış Danışmanı Büyükçekmece Mağazaİstanbul Avrupa
14Parkbornova Sarar Kasa Yetkili Satış Danışmanıİzmir
15Satış Danışmanı Marina Viaportİstanbul Anadolu
16Muhasebe ElemanıEskişehir
17Satış Danışmanı Metropol İstanbulİstanbul Anadolu
18Üretim Planlama ElemanıEskişehir
19Satış Danışmanı Basma SarevEskişehir
20Bilgi İşlem ŞefiEskişehir
21Satış Danışmanı Erzurum MNG SararErzurum
22Satış Danışmanı İzmir Agora Sararİzmir
23Sarar Eşarp Mağaza Satış DanışmanıEskişehir
24Panora Sarar Kasa Yetkili Satış DanışmanıAnkara
25Muhasebe ElemanıEskişehir
26Satış Danışmanı Optimum SararAnkara
27Sarar Bulvar Mağaza KasiyerAnkara
28Satış Danışmanı Gaziemir Sararİzmir
29Eticaret UzmanıEskişehir
30Satış Danışmanı Optimum Sararİzmir

Sarar İş Başvuru Formu

Sarar’da çalışan olmak yukarıda verdiğimiz bilgileri değerlendirebilir, bağlantı linklerine tıklayarak iş başvurunuzu yapabilir yahut Sarar iş başvuru formunuzu Sarar İK sayfasından doldurup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu