Müşteri Hizmetleri

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sar Elektronik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sar Elektronik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sar Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sar Elektronik Çağrı Merkezi Numarası

1985 senesinde 22 m² alanda perakende olarak elektronik ve ev aletleri sayışı yapmak için Kayseri’de kurulan Sar Elektronik toptan satış yapmaya başlayarak her geçen gün büyümeye devam etmiştir. 1996 senesinde GSM sektörüne adım atmasıyla birlikte adını duyurmuştur. Telekomünikasyon sektöründe sahip olduğu alt bayiler aracılığıyla Türkiye’nin her yerine yayılmıştır. 2020 senesinde Ataşehir’de 3500 m² ofis ve Kayseri’de 1500 m² ofis ile ülkemiz istihdamına katkı sağlamayı hedeflemiştir. Firma 200’ün üzerinde çalışanı ile yenilikçi ve pazarda önder olma hedefleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Huawei, Apple, Xiaomi, Samsung, Oppo gibi birden fazla farklı marka ile direkt iş birlikleri aracılığıyla firma, üyelerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Firmaya ilişkin tüm sorularınızı yahut önerilerinizi bildirmek için 0850 888 87 27 – 0850 888 38 38 – 0352 221 3 700 numaralarını arayabilirsiniz.

Sar Elektronik çağrı merkezi numarası 0850 888 87 27 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sar Elektronik Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, özellikle insan ilişkileri, pazarlama ve kurumsal alanlarda inovasyon sağlamak olan vizyonu ile müşteri odaklı olarak büyümeye devam ederken alanında önder konuma gelmek için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. İletişimi ve kuvvetli takım çalışması ile üyelerinin gereksinimlerine yönelik en verimli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri tatminiyetini ön planda tutan şirkete yukarıda gösterilen numaraları arayarak varabilirsiniz. Ayrıca firma ile alakalı her hususta [email protected] e-posta adresi üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası 0850 888 87 27 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sar Elektronik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oldukça fazla tercih edilen ve müşteri odaklılığı esas almış olan firma, müşteriler için sunduğu hizmetlerin bunun yanında satış ve satış sonrası zamanda de hizmetler sunmaya devam etmekte. Firma bunun yanı sıra üyelerine çağrı merkezi hizmeti de sağlamaktadır. Çağrı merkezine 0850 888 87 27 – 0850 888 38 38 – 0352 221 3 700 numaralarını arayarak varabilirsiniz.

Sar Elektronik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 87 27 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sar Elektronik Şikayet Hattı

Satış süreci ile birlikte satış sonrası zamanda de üyelerinin gereksinimlerini önemseyen şirkete, firma ile alakalı herhangi bir şikayetinizin olması durumunda yukarıda gösterilen numaralar yahut e-posta adresi üzerinden ulaşarak şikayetlerinizi bildirebilir en bi hayli hızlı biçimde çözümü için destek talep edebilirsiniz.

Sar Elektronik şikayet hattı 0850 888 87 27 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sar Elektronik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sar Elektronik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 87 27

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sar Elektronik çağrı merkezi numarasına 0850 888 87 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Sar Elektronik iletişim bilgileri, Sar Elektronik telefon no, Sar Elektronik irtibat tel, Sar Elektronik canlı destek, Sar Elektronik müşteri temsilcisi, Sar Elektronik şikayet hattı, Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası, Sar Elektronik çağrı merkezi numarası, Sar Elektronik iletişim numarası, Sar Elektronik çağrı merkezi, Sar Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu