Bilgi Arşivi

Sanko Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sanko Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sanko Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sanko Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sanko Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sanko Holding iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1904 senesinde Gaziantep’te bir dokuma tezgâhı ile faaliyetlerine başlayan şirket, şimdilerde inşaat, tekstil, otomotiv, sağlık, eğitim, gıda ve enerji alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketi konumundadır.

1996 senesinde tüm şirketlerin tek bir çatı altında toplanması ile Sanko Holding adı altında Türkiye ve ülkeler arası piyasada çalışmalarına başlamıştır.

Günümüzde 11 sektörde hemen hemen 14.000 çalışanıyla, büyük bir marka olan Sanko, daha çok yatırım, daha çok üretim ve daha çok istihdam sağlamayı hedeflemektedir.

Anadolu’nun en büyük 500 şirketi sıralamasında tam 12 şirketi bulunan şirket, bunun yanı sıra Türkiye’nin ülkeler arası piyasada faaliyet gösteren önemli kuruluşlardan biri olma özelliğini taşır.

Sanko Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSanko Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sanko Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Daha çok yatırım, daha çok üretim ve daha çok istihdam sağlama hedefi ile personel alımlarına hız kesmeden devam eden Sanko, iş başvurularını kariyer.net ve LinkedIn adresleri üzerinden kabul etmektedir.

Güncel olarak ülkemizin en fazla kullanılan kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz ilk kez bir üyelik ve CV sahibi olmalısınız.

Siteye üye olabilmek için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayabilir,  açılan pencereden de kolay bir biçimde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz bitirdiktan sonra ise tek yapmanız gereken güncel bir özgeçmiş tercih ederek sizin için uygun gördüğünüz iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için dilerseniz özgeçmişinizi kariyer.net adresi üzerinden de oluşturabilirsiniz.

Kariyer.net adresi dışında başka bir platform olan LinkedIn adresi bulunmaktadır. LinkedIn platformu ülkemizde son senelerde bir çok şirketin kullanmaya başladığı ülkeler arası bir kariyer sitesidir. Bu mecra üzerinden iş başvurusu yapmak için ise gereksiniminiz olan tek şey bir üyelik oluşturmak.

Sanko Holding İş İlanları

Sanko Holding ve grup şirketlerine ait tüm açık pozisyonlar yukarıdaki kariyer platformları üzerinden yayımlanmaktadır. Bu platformları takip ederek başvurularınızı uygulayabilirsiniz, başvurunuzu yaptıktan sonra özgeçmişiniz İnsan Kaynakları ekibimiz aracılığıyla değerlendirilecek, özgeçmişinizin alakalı pozisyon için uygun olması durumunda sizlerle iletişime geçilecektir.

Sanko’nun ve grup adı altında bulunan diğer tüm şirketlerin iş ilanlarını sitemiz üzerinden de basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Üst Düzey Yönetici Asistanı Gaziantep
2 Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı Gaziantep
3 Financial Reporting Specialist İstanbul(Avr.)
4 Enerji BT Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Gaziantep
6 İnsan Kaynakları Sorumlusu Tekirdağ
7 Pazar Geliştirme Uzmanı Gaziantep
8 SAP BW Uzmanı İstanbul (Tümü)
9 İş Analisti Gaziantep
10 SAP CO Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
11 Muhasebe Uzman Yardımcısı Gaziantep
12 SAP Ana Veri Uzmanı Gaziantep
13 SAP SD Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
14 Helpdesk Uzmanı İstanbul (Tümü)
15 SAP Modül Danışmanı Kahramanmaraş
16 Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.)
17 Güvenlik Görevlisi Tekirdağ
18 IT Güvenlik Uzmanı İstanbul(Avr.)
19 Şirket Şoförü İstanbul(Avr.)
20 Pazarlama Müdürü İstanbul (Tümü)
21 C# Developer Gaziantep
22 GES Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.)
23 Satış Yöneticisi Adana
24 Harita Teknikeri / Topoğraf İstanbul (Tümü)
25 Şirket Avukatı İstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu