Başvurular

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman) 2022

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman) 2022, iş başvuruları bölümünde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman) ile ilgili bilgi aktaracağız. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 kamu personeli alımı başvuruları alınmaya başlandı. Danışman alımı bakanlık hangi şartlarda ve durumlarda yapıyor.

Bakanlık ilanları için başvurular 20 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar devam edecek.

Türkiye’de mülteciler ve konut sahibi topluluklar içinde sosyal girişimcilik, güçlendirme ve uyum projesi”nin giderlerine yönelik avrupa komisyonu kalkınma fonu Türkiye’deki mülteciler için mali yardım programı (FRIT) kapsamı içinde bir hibe elde etmiştir. Bu hibenin bir kısmı bazı danışmanlık hizmetlerinin finansmanında kullanılacaktır. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı proje boyunca istihdam etmek üzere çeşitli pozisyonlar için uygun bireysel danışmanları ilgilerini göstermeye davet etmektedir.

Başvurusu 20 Mayıs 2021 tarihinde saat 17:00’a kadar uzun ilan metninde gösterilen usule uygun olarak Bakanlığa iletilmesi gerekmektedir.

Aranılan Nitelik ve Unvan

Proje yöneticisi, finansal yönetim uzmanı, çevre uzmanı, sosyal uzman, satın alma ve anlaşma yönetim uzmanı, bilişim teknolojileri (ıt) uzmanı, izleme ve değerlendirme uzmanı, iletişim uzmanı ve sosyal girişimcilik uzmanı alımı olarak yapılacak.

Danışmanlar proje boyunca tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

Sözleşmeler idarenin ihtiyacına, danışmanların performansına ve finans kaynağının durumuna göre proje boyunca yıllık olarak yenilenebilecektir. Mevcut hibe anlaşmasindeki proje süresi ikaznca ilk etapta işin süresi hemen hemen 19 ay olup, danışmanların 1 Haziran 2021 tarihinde vazifeye başlatılması planlanmaktadır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü, uygun bireysel danışmanları iş tanımlarında gösterilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaveyavet etmektedir.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ilan ve başvuru sistemi basvuru.sanayi.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Sisteme E-Devlet üzerinden giriş yapıldıktan sonra başvuru yapılan pozisyon seçilecek, gerekli alanlara veri girişleri yapılacak ve özgeçmiş belgesi sisteme yüklenecektir.

Başvurular 20 Mayıs 2021 tarihi, saat 17:00’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu