Müşteri Hizmetleri

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sanalpazar.com, 2011 senesinde kurulmul bir e-ticaret sitesidir. Sanalpazar.com, GittiGidiyor ve N11 gibi alışveriş siteleri gibi bir çok aktif üyenin siteye üye olup ürün satabilmesine olanak tanımaktadır. Güvenli oluşu, işlem kolaylığı ve bi hayli büyük bir pazar olması ile Sanalpazar.com, bi hayli çok kullanılan bir site olmuştur.

Satmak istediğiniz ürünü dakikalar içinde yayınlayabileceğiniz Sanal Pazar’da bir çok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanında satmak istediğiniz ürünü satarken alıcının taksitle almasını sağlayabilirsiniz. Dükkanlar, toptancılar, çarşılar ve bireysel olarak ürün alıp satabileceğiniz Sanalpazar’da bir çok kategori bulunmaktadır.

Sanalpazar.com’a ulaşabileceğiniz 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürün alıp satarken yaşadığınız sorunu, ödeme ile ilgili yaşadığınız sorunu yahut sitede bulunan teknik hatadan dolayı yaşadığınız sorunu bildirebilir; yardım isteyebilirsiniz.

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 528 10 77

Arama Kelimeleri: sanalpazar iletişim bilgileri, sanalpazar telefon no, sanalpazar irtibat tel, sanalpazar canlı destek, sanalpazar müşteri temsilcisi, sanalpazar şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu