Müşteri Hizmetleri

Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samuray Sport çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Samuray Sport şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Samuray Sport müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Samuray Sport Çağrı Merkezi Numarası

Uzak doğudan aldığımız disiplin alçak gönüllük ve devamlılık gibi meziyetlerle başladığımız bu yolculuğun temelleri 1989 yılına dayanmaktadır. 18m2’lik ilk mağazamızı açarken ki heyecanımızı halen korumaktayız. Günümüzde ise spor kuruluşlarına gerek yurt içi gerek yurt dışı takımlara ekipman sağlamakta, bir çok dünya markasının bayiliklerini yapmaktayız. Her geçen gün kendini yenileyen Samuray Sport firmamız geçmişten almış olduğu kültürü, güncel teknolojiyle harmanlayarak siz değerli okurlarımız için en iyi olanaklar sunmakta büyük bir gayret sarf etmekte. Şirketimiz sizleri hiçbir biçimde mağdur olmanızı istemez bundan dolayı herhangi bir şikayetiniz olursa bize bildirmenizi istiyoruz. Herhangi iade yahuthut geri değişim talebiniz için müşteri hizmetleri ekimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Samuray Sport çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Samuray Sport Müşteri Hizmetleri Numarası

2005te Kocaeli spora nike ürün bayiliğiyle  başladığımız bu gelişmemize, diğer takımlara forma ve ekipman tedariği sağladık.  İzmirde açtığımız o ufak mağazamız ardından çevre illerde de mağazalar açmakla büyüme hedefimize aynı heyecanla devam ettik. Hizmet ağımızı daha fazla geliştirmek adına 2016 senesinde yerli ve seri üretime başladık. Bugün itibariyle Samuray Sport olarak 15 mağazamızla sizlere en özel hizmetleri vermekteyiz. İşte hizmet verdiğimiz illerden bazıları: Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bursa, Düzce, Çorlu, Zonguldak, Afyon.. Ünlü markaları da dahil ettiğimiz, nike adidas puma vb gibi, firmamız gün geçtikçe ciddi hızla büyümekte.

Siz kıymetli üyelerimize en özel fırsatları sunmak adına 15 mağazamız online sitemiz üzerinden bunun bunun yanında watsapp ve instagram yoluyla da bizlere ulaşabilir, ürün satın alımını yapabilirsiniz. Bize şikayet, dilek ve tüm sorularınızı sormak için 0850 2224448 telefon numaramızı arayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Samuray Sport Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her türlü sıkıntınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi istedik. Samuray Sport olarak amanınızın ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz, bundan dolayı bizleri aradığınızda arama talebinize uygun numarayı tuşlayarak daha kısa yoldan isteğinize varabilirsiniz. 08502224448 nolu numarayı çevirip 6yı tuşlayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, veya bilave edip operatöre bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Samuray Sport müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Samuray Sport Şikayet Hattı

Dilerseniz www.samuraysport.com internet sitemize girip ad soyadı departman ve mesajınız boşluklarını doldurarak canlı bağlantı desteği alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Samuray Sport müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Samuray Sport şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samuray Sport Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Samuray Sport çağrı merkezi numarasına 0850 2224448 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Sanayi Mah. Çarşı Yapı AVM D Blok No:5 İzmit / KOCAELİ

E-Posta: [email protected]

Telefon: 0 850 222 444 8

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Samuray Sport iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Samuray Sport sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Samuray Sport iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Samuray Sport iletişim bilgileri, Samuray Sport telefon no, Samuray Sport irtibat tel, Samuray Sport canlı destek, Samuray Sport müşteri temsilcisi, Samuray Sport şikayet hattı, Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası, Samuray Sport çağrı merkezi numarası, Samuray Sport iletişim numarası, Samuray Sport çağrı merkezi, Samuray Sport müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu