Müşteri Hizmetleri

Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sakarya VİB şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sakarya VİB müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sakarya VİB Çağrı Merkezi Numarası

Sakarya ile Türkiye’nin diğer bir çok şehri içinde karayolu taşımacılığının mühim bir ismi olan Sakarya VİB Kooperatifi hizmet değerini yükseltmeye devam etmekte. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Antalya olmak üzere farklı şehirlerde ofislerimiz bulunmaktadır. Merkezimiz Adapazarı-Sakarya’dır. Çağrı merkezi aracılığıyla kurumumuza varabilirsiniz. Şehir yahut ilçe ofislerimizden biriyle iletişime geçmek isteyenler ise, sitemizdeki listemizde bulunan adres ve telefon bilgileriyle istediği ofise ulaşabilir.

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezimize 0850 455 5454 numarası ile ulaşılabilmektedir. Çağrı merkezimiz dışında Whatsapp üzerinden 0530 602 7050 numarasıyla varabilirsiniz. E-posta ile iletişim kurmak isteyenler [email protected] adresine gönderebilir. Müsait değilseniz veya bileti nasıl alacağınızı anlamadıysanız “Beni Ara” hizmetimizi kullanabilirsiniz. Sitemizdeki beni ara formunu doldurunuz ve gönderiniz. Form bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. Bir diğer iletişim yöntemi ise sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bize göndermenizdir. Ayrıca Sakarya VİB mobil uygulamamızı indirebilir ve oradan da işlem uygulayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sakarya VİB çağrı merkezi, Whatsapp, mail ve iletişim formlarıyla siz kıymetli yolculara hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz hizmet verdiğimiz tüm şehirler için kullanılabilmektedir. Daha önceleri de dile getirdiğimiz gibi isteyenler şehir ofislerinin kendi numaralarını arayarak da iletişime geçebilir. 0850 455 5454 numarasıyla müşteri hizmetlerimize doğrudan bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizde biletinizi satın alabilir veya diğer işlemleri uygulayabilirsiniz. Sitemiz ve mobil uygulamamız aracılığıyla da yine rezervasyon yapabilir veya bilet satın alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sakarya VİB müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sakarya VİB Şikayet Hattı

Sakarya VİB ile alakalı yaşadığınız poblemleri şikayet hattımıza iletebilirsiniz. Şikayet hattımıza ulaşmak için 0532 775 0700, 0530 601 3232 yahut 0850 455 5454 numaralarından birini arayabilirsiniz. E-posta adresimize de gerekli bilgileri vererek şikayetinizi iletebilirsiniz. Ayrıca genel müdürlüğümüzün 0264 276 9751 numarasına fax yollayabilirsiniz. Fax gönderilirken hat adı, tarihi, saati ve araç plakası gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Kaybolan eşyalarınız için de yine 0850 455 5454 numarasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunların dışında size en yakın ofisimize gidebilir ve orada dilekçe ile şikayette bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sakarya VİB müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sakarya VİB şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sakarya VİB Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sakarya VİB çağrı merkezi numarasına 0850 455 54 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma: S.S.37 Nolu Sakarya VİB Kooperatifi

İletişim Numaraları: 0850 455 54 54

E-posta: [email protected]

Adres: İstiklal Mah. Aydın Sok No 1/B Adapazarı / SAKARYA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sakarya VİB iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Sakarya VİB sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sakarya VİB iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Sakarya VİB iletişim bilgileri, Sakarya VİB telefon no, Sakarya VİB irtibat tel, Sakarya VİB canlı destek, Sakarya VİB müşteri temsilcisi, Sakarya VİB şikayet hattı, Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi numarası, Sakarya VİB iletişim numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi, Sakarya VİB müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu