Başvurular

Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı 2022

Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Kamu Personel Alımı

Sakarya ve Kütahya bölge birlikleri kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapıyor. KPSSP3 puan türünden minimum 60 puan almak şartı ile farklı şehirlerde 47 adet işçi alımı yapacağını ilan etti.

İlana göre başvurular 18 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular tarım kredi resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Alım Yapacak Şehir Listesi

Bartın, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Bolu, Düzce, İstanbul, Karabük, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Zonguldak şehirleri alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların askerlik görevini yapmış olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Adayların taksirli suçlar hariç, ağır hapis yahut altı ay veya daha fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile devlet güvenliğine karşı yahut yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmaları gerekmektedir.

Adayın görevini yapmasına aklı yahut ruhsal bedensel herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir yurdun her yerinde çalışmaya şartsız kabul etmek KPSS P3 Puan türünden minimum 60 puan almış olmak, 20 yaşını doldurmuş olmak. Başvuruda gerekli olan haberimizin detay kısmında de sayılan ilanın şartları taşıyan adaylar başvurularını tamamlaya bilecektir. Lisans mezunu adayların başvurusu alınacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapmaya hak kazanan adayların başvuruları 7 Ekim 2021 tarihi itibariyle alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 18 Ekim 2021 tarihinde sona ereceği kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede altı çizildi.

Başvurular www.tarimkredi.org.tr adresi üzerinden online ortamda yapılacaktır. Adaylardan belgeler sonradan istenilecektir. Başvuru sonuçları www.tarimkredi.org.tr adresi üzerinden açıklanacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu